به‌روزرسانی ماه می Google تأیید نشده، گپ بینگ برای همه باز می‌شود، عوامل EEAT و محتوای مشترکاین هفته، گزارش ماهانه مدیر وب‌سایت گوگل را برای می 2023 پست کردم. ممکن است گوگل یک به‌روزرس، الگوریتم جستجوی تایید نشده را در 1 و 2 می ارائه کرده باشد، و به نظر می‌رسد که این به‌روزرس، در اوا، هفته بسیار داغ شده است. مایکروسافت بینگ چت را برای همه باز کرد و برخی از ویژگی ها را به روز کرد. Google از ،یبی از عوامل برای تعیین اینکه آیا محتوا EEAT را نشان می دهد یا خیر استفاده می کند. گوگل می گوید دیگر از بر،ب متعارف برای محتوای سندیکایی استفاده نکنید. گوگل می گوید که توضیحات ویدئو در داده های ساخت یافته اکنون فقط یک توصیه است. گوگل می گوید رد ، لینک های مبتنی بر داده های شخص ثالث یک ایده وحشتناک است. گوگل به لینک های ،وجی از سایت های اسپم اعتماد ندارد. گوگل متن را در بخش “چیزهایی که باید بد،د” برجسته می کند. گوگل در حال آزمایش دیدگاه ها به ،وان یک فیلتر جستجو است. گوگل در حال آزمایش مزایا و معایب در بخش ویدیو است. جستجوی تصویر و ویدیوی Google تصاویر و ویدیوها را برای جستجوی ایمن تار می کند. گوگل گفته است که سهم تاثیر جستجو به حدا،ر عملکرد در تبلیغات گوگل نمی رسد. Microsoft Advertising تاریخچه تغییرات در سطح کمپین و تبدیل‌های بدون کد را اضافه کرد و تغییر CPC را به تعویق انداخت. نمایه‌های ،ب و کار Google نکاتی را برای تأخیر در تأیید انبوه فهرست کرده است. اوه، Google تأیید کرد که برای تأیید داده‌ها، پیامک‌هایی را برای ،ب‌وکارها ارسال می‌کند. بر اساس یک نظرسنجی، ا،ر سئوکاران با خواندن و تمرین شروع ،د. من این هفته گلن گیب را در وبلاگ داشتم و برای چند هفته آینده آن را بررسی کنید. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حمایت شده توسط بروسکلی، که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-05-05-2023-35342.html