به‌روزرسانی محتوای مفید Google، به‌روزرسانی الگوریتم Google، نقل‌قول‌های بارد، کاهش در بسته‌های محلی و موارد دیگراین هفته متوجه شدیم که به‌روزرس، محتوای مفید آینده Google به زودی محتوا را تبلیغ می‌کند، نه فقط محتوا را کاهش می‌دهد. گوگل همچنین یک به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجو را منتشر کرد، اما تأیید نشد. Google Bard اکنون نقل قول هایی مانند Bing Chat را نشان می دهد، اما آنها واقعا خوب نیستند. توضیح دادم که چرا فکر می‌کنم Google باید با استفاده از Google Search Generative Experience جدید، کلیک‌ها را برای ناشران تشویق کند. Google تعداد دفعات نمایش بسته محلی در جستجوی وب Google را کاهش می دهد. Google Search Console insights اطلاعیه‌ای درباره تغییرات داده‌ها به دلیل Google Analytics 4 دارد. Google یک ربات جدید به نام Google-InspectionTool دارد. گوگل در حال آزمایش یک رابط کاربری جزئیات محصول جدید است. گوگل در حال آزمایش طرح فاوی، دایره‌وار است. گوگل زبان های بیشتری را به ویژگی نتایج جستجوی ترجمه شده اضافه کرد. جان مو، از گوگل گفت که قمار با میانبرهای سئو ،انه است. گوگل در حال آزمایش نقشه های قابل اشتراک گذاری و پیوندهای بسته محلی است. Google در حال آزمایش نتایج جدید نقشه‌های بسته‌شده با حمایت مالی است، بر،ب معلق نمایه ،ب‌وکار Google و مکان جدید برای بررسی تأیید نشده است. بینگ چت در حال ارائه برخی ویژگی‌های جدید از جمله موبایل، مقایسه جستجوی بصری و کارت‌های دانش است. بینگ چت در حال ارائه پشتیب، از دسترسی غیرمجاز است. Bing Chat بر،ب‌های Microsoft S، Partner را برای برخی از پاسخ‌ها نشان می‌دهد. تبلیغات مایکروسافت pubCenter، جایگزین AdSense خود را به ناشران کوچکتر فشار می دهد. آگهی‌های ،ید Google و فهرست‌های رایگان اکنون شرایط COVID-19 را مجاز می‌کنند. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: Wix – آیا می دانستید که آنها در حال حاضر یک راه حل بدون سر برای پلتفرم محتوای شما و آنها نیز این هفته اعلام کرده اند ادغام با تبلیغات گوگل.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-05-19-2023-35418.html