به‌روزرسانی Google Reviews انجام شد، تجربه صفحه، اصلاح نام سایت، کسب‌وکارهای پیامک Google و درآمدهای تبلیغاتی Google / Microsoftاین هفته، به‌روزرس، بررسی‌های Google در آوریل 2023 پس از 13 روز به پایان رسید. این به‌روزرس، در هفته آ، عرضه بسیار داغ بود. گوگل توضیح داد که تجربه صفحه یک سیگنال رتبه بندی است اما یک سیستم رتبه بندی نیست. گوگل از شما خواسته است که مشکلات مربوط به نام سایت ها را در نتایج جستجو ارسال کنید و سپس برای برخی از آن نام سایت ها را برطرف کرد. بینگ همچنین در حال آزمایش نام سایت ها و فاوی، ها در نتایج جستجوی خود است. گوگل ممکن است در حال آزمایش بازنویسی ،اوین بیشتری در نتایج جستجوی خود باشد. گوگل سه نوع ،نده وب خود را مستند کرده است. گوگل در حال آزمایش نمایش تعداد فالوورها در تکه‌های نتایج جستجو است. گوگل در حال آزمایش یک قالب شبکه جدید برای نتایج محلی است. Google به ،ب و کارها پیامک ارسال می کند تا اطلاعات موجود در نمایه های ،ب و کار Google خود را تأیید کنند. پشتیب، Bing Chat برای Webmaster Tools ممکن است در ماه می ارائه شود. بینگ چت در اخبار و پاسخ های ورزشی بهتر است، در حالی که Google Bard اکنون می تواند کدنویسی کند. بینگ چت همچنین برای برخی از دسته‌ها، بیش از سه برابر عدم مشارکت را کاهش داد. Google Ads در این هفته مشکلاتی با تاخیر داشت. Google Ads API نسخه 13.1 این هفته منتشر شد. Google به شما اجازه می دهد تا تاریخ 1 ژوئیه 2024 به داده های تاریخی Universal Analytics 3 خود دسترسی داشته باشید. و گوگل و مایکروسافت گزارش های درآمد خود را در این هفته منتشر ،د، و ما اعداد درآمد تبلیغات را بررسی کردیم. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود دودا، وب سایت ساز حرفه ای که می تو،د خودتان تماس بگیرید.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-04-28-2023-35311.html