جان مولر گوگل با سؤالات سئو «احمقانه» در Reddit مقابله می کندجان مو،، یکی از م،عان جستجوی گوگل، اخیراً در بحثی صریح در مورد زیرردیت r/BigSEO شرکت کرده است، به سوالاتی در مورد تاکتیک‌های مختلف سئو و ارائه مشاوره برای بازاریابان دیجیتال مشتاق.

مو، به موضوعاتی مانند بر،ب گذاری جغرافیایی تصاویر، تعداد دفعات وبلاگ نویسی، و پیگیری میانبرهای ،ب درآمد آنلاین پرداخت.

یکی از کاربران Reddit در یک تاپیک با ،وان “مرگبار سوالات ،انه ورودی” سوالات زیر را می پرسد:

  1. آیا باید تصاویر را بر،ب گذاری جغرافیایی کنیم؟ آیا گوگل اصلا اهمیت می دهد؟
  2. وبلاگ نویسی اگر این کار را انجام دهیم، آیا هر روز است یا یک بار در هفته با برخی چیزهای جدی؟
  3. پست ، نمایه ،ب‌وکار Google: هر روز، هفته‌ای یک‌بار، یا چرا زحمت می‌دهید؟
  4. از آنجایی که چیزهایی مانند Senuke 10 سال پیش مردند، آیا همه چیز در مورد شبکه سازی با وب مسترهای سایت های مشابه و مشابه برای پیوند است؟
  5. Piggyback ، شماره 4، PBN ها چطور؟ آیا آنها بازگشته اند؟ اگر چنین است، آیا باید گروهی از وب‌سایت‌های کاملاً قانونی در مقابل برخی وبلاگ‌های WP سنگ‌فرش شده باشد؟

در اینجا خلاصه ای از پاسخ طول، مو، به سوالات بالا آورده شده است.

بر،ب گذاری جغرافیایی تصاویر و فرکانس وبلاگ نویسی

مو، در پاسخ به سوالی در مورد بر،ب گذاری جغرافیایی تصاویر اظهار داشت که برای اه، سئو ضروری نیست.

او همچنین به سوال فرکانس وبلاگ نویسی پرداخت و پیشنهاد کرد که سازندگان محتوا باید محتوای منحصر به فرد و قانع کننده را بر حفظ یک برنامه پست ثابت در اولویت قرار دهند.

با این حال، او اذعان کرد که پست‌های منظم ممکن است باعث افزایش ترافیک شود و سازندگان را تشویق کرد که پست‌های موفق را مرور کنند و موضوعات خود را با محتوای با کیفیت بالاتر گسترش دهند.

مو، نسبت به خطرات تولید محتوای متوسط ​​و «کرکی» هشدار داد:

«مشکل تلاش برای بالا نگه‌داشتن فرکانس این است که به راحتی می‌توان به محتوای متوسط ​​و کرکی دست یافت، که الگوریتم‌های کیفیت موتورهای جستجو ممکن است آن را انتخاب کنند، و سپس کل سایت را چنین فرض کنیم.

انجام چنین خطراتی در ابتدا، زم، که شروع از نو برای شما آسان است، احتمالاً خوب است، انجام این کار در دراز مدت اراده وقتی به تو رسید دردناک باش (همه اینها حتی اگر از میانبرهایی با محتوای gen-ai استفاده می کنید بیشتر صدق می کند).

پست ، نمایه ،ب و کار Google و ایجاد پیوند

مو، توصیه خاصی در مورد تعداد پست‌های نمایه ،ب‌وکار Google ارائه نکرد، اما به سؤالاتی درباره استراتژی‌های قدیمی ایجاد پیوند مانند SENuke و شبکه‌های وبلاگ خصوصی (PBN) با طنز پاسخ داد.

او هشدار داد که بحث در مورد چنین استراتژی‌هایی می‌تواند خارج از چارچوب باشد و برای ترویج ابزارهای ایجاد لینک مشکوک استفاده شود.

“SENuke، هه، این نامی است که من سال ها نشنیده بودم، lol. متاسف. خندیدن. من در مورد پیوندها فکر می کنم، اما مردم دوست دارند چیزها را از متن خارج کنند تا تلاش ها / ابزارهای پیوند خود را ارتقا دهند، بنابراین شاید شخص دیگری چیزی منطقی بگوید یا نه.

OMG، PBN نیز. اصلا این تاپیک چیه حالا بدون حضور وکیل چیزی نمی گویم.»

پیگیری میانبرهای آنلاین پولساز

مو، مشاهده کرد که به نظر می رسد این سؤالات حول محور یافتن میانبرهایی برای ،ب درآمد آنلاین می چرخد.

او هشدار داد که بسیاری از مردم تلاش می‌کنند همین کار را انجام دهند و حتی برخی ابزارها و دوره‌هایی را می‌فروشند که نوید موفقیت می‌دهند اما در نهایت به فروشندگان سود می‌رسانند تا مشتریانشان.

او همچنین توضیح داد که بهترین ابزارها شرکت هایی را هدف قرار می دهند که نیاز به مدیریت حضور آنلاین خود دارند و برای افرادی که به دنبال یک مسیر سریع به سمت ثروت هستند، در نظر گرفته نشده است.

مشاوره برای متخصصان مشتاق سئو

مو، با تشویق افرادی که مایل به کار در سئو هستند برای یادگیری HTML، برنامه نویسی و سایر مهارت های ضروری برای درک بهتر این صنعت به پایان رسید.

«… HTML را یاد بگیرید، کمی برنامه نویسی را یاد بگیرید و دنبال آن بروید. 90٪ از ترفندهای تصادفی که با آنها اجرا می کنید کار نمی کنند، 9٪ از موارد باقیمانده سایت های شما را می سوزانند، اما اگر خوش شانس و مداوم باشید (آیا همینطور است؟)، با برخی از آنها برخورد خواهید کرد. چیزهایی که برای شما کار می کنند

اگر می‌خواهید این مسیر را طی کنید، بپذیرید که بیشتر – یا همه – چیزهایی که می‌سازید در نهایت منفجر می‌شوند، اما شاید در طول مسیر به مواردی برخورد کنید که آن را ارزشمند می‌کنند.

و … پس از مدتی، ممکن است متوجه شوید که ساختن چیزی با ارزش ماندگار نیز می‌تواند جذاب باشد، و شروع به کار روی یک پروژه جانبی می‌کنید که کارها را به روش درست انجام می‌دهد، جایی که می‌تو،د از تجربیات خود به خوبی استفاده کنید و از انجام تمام کارهای slash & burn سایت/spam-building خودداری کنید.

بیش از همه، او تأکید می کند که حضور موفق در وب بیش از کلمات کلیدی و پیوندها را شامل می شود. مو، قویاً توصیه می‌کند که استراتژی‌های سئوی سنتی را آزمایش کرده و مرزهای آن را کنار بگذارید.


تصویر ویژه ایجاد شده توسط نویسنده با استفاده از Midjourney

منبع: Reddit
منبع: https://www.searchenginejournal.com/googles-john-mueller-tackles-dumb-seo-questions-on-reddit/485751/