خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 12 مه 2023در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

به نظر می‌رسد گوگل به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی تأیید نشده دیگری را منتشر کرده است، من نام آن را به‌روزرس، رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O می‌گذارم. گوگل گفت طرحواره نامعتبر به شما آسیبی نمی رساند. گوگل لیست انتظار Bard را حذف کرد و ویژگی های جستجو، نقشه های گوگل، لنز گوگل و حالت تاریک را به دست آورد. گوگل، تکرار می کنم، مهلت GA4 را تمدید نمی کند. آیا ویژگی تلفظ گوگل را دیدید؟ همچنین، من خلاصه هفتگی ویدیوی SEO را ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرس، رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O – تأیید نشده
  من نشانه‌هایی از به‌روزرس، رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google دیگر را می‌بینم که طی چند روز گذشته کاهش یافته است، به همین دلیل است که نام آن را به‌روزرس، رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O می‌گذارم. این مورد توسط گوگل تایید نشده است، اما هم پچ پچ سئو و هم ابزارهای ردیابی خودکار، همگی نشانه هایی از به روز رس، را نشان می دهند.
 • Google Bard فهرست انتظار و جستجو، نقشه‌ها، لنز و ویژگی‌های بیشتر را حذف می‌کند
  Google Bard ی،ری به‌روزرس،‌ها را در Google I/O منتشر کرد، که من روز قبل آن‌ها را پوشش ندادم، زیرا، خوب، جستجوهای اصلی زیادی وجود داشت که باید پوشش می‌دادم. گوگل لیست انتظار Bard را حذف کرد و جستجوی گوگل، نقشه‌ها، لنز و سایر ویژگی‌های مرتبط با جستجو را به سرویس مولد هوش مصنوعی اضافه کرد.

 • Google تکرار می‌کند: مهلت Google Analytics 4 تغییر نمی‌کند
  جینی ماروین، رابط تبلیغات گوگل، روز گذشته در توییتر پستی منتشر کرد و در پاسخ به سوالی درباره شایعه به تعویق افتادن مهلت GA4 گفت: “مهلت در حال تغییر نیست.” او گفت که این شایعه درست نیست.
 • گوگل: نشانه گذاری طرحواره نامعتبر به شما آسیب نمی رساند
  گری ایلیز از گوگل گفت که داشتن نشانه‌گذاری طرحواره نامعتبر به رتبه‌بندی یا سایت شما آسیبی نمی‌زند. او گفت در حالت بدتر، اگر گوگل نتواند نشانه گذاری را تجزیه کند، از آن استفاده نخواهد کرد. • ویژگی تمرین تلفظ جستجوی گوگل
  چندین سال پیش، جستجوی گوگل یک ویژگی جستجو برای کمک به تلفظ کلمات اضافه کرد. اکنون جستجوی گوگل راهی برای تمرین تلفظ مستقیم در نتایج جستجو به این ویژگی اضافه کرده است.

 • کامیون های مواد غذایی داخل دفتر گوگل
  در اینجا ع،ی از یک کامیون مواد غذایی پارک شده در دفتر Google در نیویورک سیتی را مشاهده می کنید. این یک کامیون مواد غذایی ک،یک نیویورک است. مطمئن نیستم اینجا پارک شده باشد اما هی، اینطور بود. این ع، را در اینستاگرام پیدا کردم.
 • بازخو، ویدیویی Buzz News Search: تجربه ایجاد شده در جستجوی Google، به‌روزرس، محتوای مفید برای سنگ‌های پنهان، I/O Google Update، مدل‌های چت Bing و موارد دیگر I/O
  چه هفته دیوانه‌واری با Google I/O، جایی که جستجو برای اولین بار پس از مدت‌ها در این رویداد مورد توجه قرار گرفت. همچنین ممکن است گوگل یک به‌روزرس، رتبه‌بندی جستجوی تایید نشده را تقریباً همزمان با Google I/O منتشر کرده باشد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-05-12-2023-35381.html