خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 15 دسامبر 2022در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل آپدیت هر،مه لینک دسامبر 2022 را منتشر کرده است که اکنون از هوش مصنوعی SpamBrain برای شناسایی و خنثی سازی لینک استفاده می کند. ما شما را تحت پوشش داستان خود قرار دادیم. Google Question Hub تا یک ماه دیگر از بین می‌رود، شاید با بخش ایده‌های محتوا جدید در کنسول جستجو جایگزین شود. گوگل گزینه حذف نمایه ،ب و کار را در منو اضافه کرده است، مراقب آن باشید. گوگل اکنون آپلود ویدئو را از طریق Google Maps موبایل امکان پذیر می کند. گوگل نتایج محصول با جعبه های اطلاعاتی دارد که در جستجو باز می شوند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل آپدیت اسپم لینک را در دسامبر 2022 با هوش مصنوعی SpamBrain منتشر کرد
  گوگل در 14 دسامبر 2022 به‌روزرس، هر،مه پیوند اصلاح شده را با نام به‌روزرس، دسامبر 2022 هر،مه آغاز کرد. گوگل گفت: این به‌روزرس، از این جهت جدید است که از هوش مصنوعی SpamBrain برای «تشخیص هر دو سایت ،یدار لینک و سایت‌هایی که برای ارسال لینک‌های ،وجی استفاده می‌شوند» استفاده می‌کند و نه فقط «تشخیص مستقیم هر،مه‌ها».
 • Google Question Hub را در ماه آینده خاموش می کند
  گوگل در 15 ژانویه 2023 – یک ماه از امروز – قابلیت Google Question Hub را خاموش می کند. گوگل به طور رسمی Question Hub را دو سال قبل در ایالات متحده راه اندازی کرد، اما این ویژگی از سال 2018 فعال بود و محدود به هند (هندی، ،یسی)، اندونزی (بهاسا اندونزی) و نیجریه (،یسی) بود.
 • تنظیمات نمایه ،ب و کار Google اضافه شد “حذف نمایه ،ب و کار”
  گوگل اخیرا گزینه جدیدی را به تنظیمات نمایه ،ب و کار گوگل اضافه کرده است تا آن نمایه تجاری را حذف کند. این «نمایه ،ب‌وکار حذف شده» نام دارد و به شما امکان می‌دهد یک ،ب‌وکار را به‌،وان بسته علامت‌گذاری کنید یا آن را برای همیشه حذف کنید.

 • جدید: آپلود ویدیو برای Google Reviews در برنامه Google Maps
  گوگل اکنون به کاربران اجازه می دهد تا ویدیوها را در نظرات محلی خود در موبایل آپلود کنند. آپلود ویدیوها در سال 20216 به رابط دسکتاپ اضافه شد، اما اکنون می‌تو،د علاوه بر ع،‌ها، ویدیوها را در رابط تلفن همراه نیز آپلود کنید.

 • نتایج جستجوی محصولات Google با جعبه های اطلاعاتی که گسترش می یابند
  جستجوی Google با هزاران رابط منحصربفرد و متفاوت برای ،ید و نتایج جستجوی مرتبط با محصول بسیار مشغول بوده است. در اینجا یکی وجود دارد که من صادقانه مطمئن نیستم جدید باشد زیرا می توانم آن را تکرار کنم، که جعبه های اطلاعات محصول را نشان می دهد که می توان روی آنها ضربه زد و اطلاعات بیشتری را در آن اسلاید کرد.

 • صحنه زرافه های تعطیلات گوگل در لابی GooglePlex
  در اینجا ع،ی از GooglePlex، مقر اصلی Google در Mountain View، کالیفرنیا است. می‌تو،د ببینید که گوگل این صحنه تعطیلات را با زرافه‌هایی با کلاه بابانوئل در برف و زمستان به نمایش گذاشته است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-12-15-2022-34580.html