خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 20 آوریل 2023در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل گفته است که تجربه صفحه اکنون بخشی از چیزی است که محتوا را مفید می کند. گوگل گزارش تجربه صفحه، تست سازگار با موبایل و گزارش قابلیت استفاده از تلفن همراه را در کنسول جستجوی گوگل حذف می کند. Google Reader Revenue Manager را در مرکز ناشر Google راه‌اندازی کرد و گزارش جدیدی از “محتوای مش،” را در کنسول جستجو راه‌اندازی کرد. پیش‌نویس‌های Google Bard متنوع‌تر هستند و Bing Chat قالب‌بندی بهتری برای نتایج ریاضی دارد. گوگل یک Googlebot عمومی جدید با نام “GoogleOther” راه اندازی کرد. همچنین، من یک سری نظرسنجی انجام دادم و از بازاریابان جستجو پرسیدم که چقدر و از کدام ویژگی های هوش مصنوعی استفاده می کنند، Google Bard، Bing Chat یا ChatGPT.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • در اینجا چیزی است که با راهنمای محتوای مفید Google تغییر کرده است – تجربه صفحه و موارد دیگر
  دیروز، گوگل اعلام کرد که تغییراتی را در دستورالعمل‌های خود درباره مواردی که محتوا را مفید می‌داند، اعمال کرده است، از جمله افزودن تجربه صفحه خوب به معا،. گوگل همچنین تغییرات دیگری را در این سند ایجاد کرد که در ادامه به جزئیات آن ها خواهم پرداخت.
 • کنسول جستجوی Google برای حذف گزارش تجربه صفحه، گزارش استفاده از تلفن همراه و تست‌های سازگار با موبایل
  در ماه‌های آینده، گوگل گزارش تجربه صفحه در کنسول جستجوی گوگل، گزارش قابلیت استفاده از تلفن همراه و ابزار تست سازگار با موبایل را منسوخ خواهد کرد. گزارش حیاتی وب و HTTP ها در کنسول جستجوی گوگل باقی می ماند.
 • گزارش محتوای مش، شده مدیر درآمد خواننده مرکز ناشر Google و کنسول جستجو
  Google مواردی را برای ناشران اخبار راه‌اندازی کرده است، از جمله مدیر درآمد خواننده جدید در مرکز ناشر Google و گزارش محتوای مش، در کنسول جستجوی Google.
 • Google Bard فرمول‌های ریاضی متنوع‌تر و چت بینگ را بهتر پیش‌نویس می‌کند
  Google Bard در حال ارائه به‌روزرس، است تا پاسخ‌های پیش‌نویس را متمایزتر از یکدیگر کند، در حالی که Bing Chat فرمول‌های ریاضی با قالب‌بندی تمیزتر و زیباتر را ارائه کرده است.

 • GoogleOther: یک ،نده عمومی جدید Google برای کمک به Googlebot
  گوگل یک ،نده جدید را به لیست ،نده‌های گوگل و عوامل کاربری خود اضافه کرده است که نام آن GoogleOther است. این یک ،نده عمومی است که ممکن است توسط تیم های مختلف محصول برای واکشی محتوای قابل دسترس عموم از سایت ها استفاده شود.
 • نظرسنجی: بازاریابان جستجو چقدر از ChatGPT، Bing Chat و Google Bard در مقابل جستجوی سنتی استفاده می کنند
  می‌بینم که به جستجوی سنتی برمی‌گردم و از جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی برای پاسخ می‌پرسم، و کنجکاو بودم که آیا تنها هستم یا نه. بنابراین من تعدادی نظرسنجی در توییتر ایجاد کردم و از آنها پرسیدم که آیا بازاریابان جستجو بیشتر از جستجوی هوش مصنوعی یا جستجوی سنتی استفاده می کنند و اگر چنین است، آیا از ChatGPT، Bing Chat یا Google Bard استفاده می کنند.

 • هدیه پین ​​برگردان Google Maps
  در اینجا ع، شخصی است که از Google یک پین برگردان Google Maps هدیه گرفته است. احتمالاً یک سنجاق یقه‌ای عالی می‌سازد، اما نمی‌دانم خودتان از کجا می‌تو،د آن را ب،ید.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-04-20-2023-35262.html