خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 21 آوریل 2023در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

گوگل چندین به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی را از صفحه سیستم‌های رتبه‌بندی مستند خود حذف کرده است، از جمله به‌روزرس، تجربه صفحه – آیا واقعاً هرگز به‌روزرس، الگوریتم نبودند؟ گوگل هوش مصنوعی مولد را برای Google Ads Performance Max در داخل به نمایش گذاشت. Google AdSense دارای این اشکال ترسناک صفر کلیک است. گوگل جعبه ای به نام “زندگی های تحت تاثیر” برای رویدادهای وحشتناک دارد. Bing یک کلید شفاف برای تصاویر در جستجو دارد. و من در مورد خلاصه ویدیوی هفتگی سئوی خود کمی حرف زدم – ممکن است بخواهید ویدیوی این هفته را گوش کرده و تماشا کنید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل به ،وان سیستم‌های رتبه‌بندی بازنشسته، سازگاری با موبایل، سرعت صفحه، سایت‌های ایمن و تجربه صفحه را کاهش می‌دهد.
  گوگل صفحه سیستم های رتبه بندی مستند خود را در اینجا به روز کرده است تا چهار سیستم رتبه بندی از جمله حذف سه سیستم رتبه بندی را از لیست حذف کند. گوگل سیستم تجربه صفحه را از لیست اصلی حذف کرده و آن را به لیست بازنشستگان اضافه نکرده است و رتبه بندی سازگار با موبایل، سرعت صفحه و سیستم های سایت های امن را از لیست بازنشسته حذف کرده است.

 • Google AdSense 0 کلیک ها باگ برای چندین هفته باقی می ماند
  در چند هفته گذشته، ناشران از مشکلی در Google AdSense شکایت کرده‌اند که گزارش می‌دهد تبلیغات Google AdSense آن‌ها صفر کلیک شده است. این به ،وان باگ 0 کلیک شناخته شده است.

 • آیا این هوش مصنوعی مولد گوگل در تست تبلیغات گوگل به صورت داخلی نشان داده شده است؟
  به یاد داشته باشید چند هفته پیش؛ من آزمایشی را نشان دادم که در آن Google Ads به برخی از تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد از هوش مصنوعی برای تولید نسخه تبلیغاتی برای تبلیغات جستجوی خود استفاده کنند؟ خوب، فایننشال تایمز گزارش داد که گوگل یک ارائه داخلی برگزار کرد که نشان می داد گوگل چگونه قصد دارد هوش مصنوعی مولد را در تبلیغات اضافه کند.


 • جستجوی Google با، «زندگی‌ها تحت تأثیر رویدادهای وحشتناک».
  زم، که چند روز پیش تیراندازی وحشتناک لوئیزویل اتفاق افتاد، سئوکاران متوجه کادر جدیدی در نتایج جستجوی گوگل با ،وان “زندگی ها تحت تاثیر قرار گرفتند” شدند. این جعبه ای بود که آ،ین ترسناک آن تیراندازی را نشان می داد.

 • تعویض شفاف جستجوی بینگ برای برخی از تصاویر
  جستجوی مایکروسافت بینگ گاهی اوقات دکمه ای را نشان می دهد تا ببیند تصاویر با پس زمینه شفاف چگونه به نظر می رسند. برای جستجو برای برخی از آرم‌های شرکت نشان داده می‌شود، جایی که می‌گوید «ببینید کدام تصاویر پس‌زمینه شفاف دارند».
 • خلاصه ویدئو Buzz News Search: موتور جستجوی جدید Google، Magi، به‌روزرس، نظرات آوریل، تجربه صفحه، محتوای مفید، پرسش‌های متداول و تبلیغات هوش مصنوعی
  چه هفته پرمشغله ای بود، ما از گوگل خواستیم تأیید کند که روی یک موتور جستجوی کاملاً جدید کار می کند که از هوش مصنوعی و Bard استفاده می کند. هیچ ETA برای زمان اجرای آن وجود ندارد، اما در ماه های آینده …

 • سایه لوگوی گوگل
  گاهی اوقات سایه ها می توانند سرگرم کننده باشند، گاهی اوقات می توانند شبح وار باشند. در اینجا سایه‌ای از لوگوی گوگل از GooglePlex از طریق ع،ی که در اینستاگرام پیدا کردم است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-04-21-2023-35267.html