خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 24 ژوئیه 2023در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

نوسان رتبه بندی جستجوی گوگل ممکن است کند شود، اما آیا این آرامش قبل از طوفان است؟ گوگل در مورد دامنه های سطح بالا برای سئو صحبت کرد، گوش دادن خوبی است. Google Merchant Center دارای این ویژگی جدید “مجموعه ها” برای گروه بندی محصولات است. Google Business Profiles اکنون دارای سؤالات متداول خودکار است. نتایج هتل گوگل دارای این گزینه چرخ فلک و فیلتر سایت های مقایسه است. بعلاوه، من ،مت دوم را با فابریس کانل از مایکروسافت دارم که در مورد هوش مصنوعی، محتوا و IndexNow مولد صحبت می کند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نوسانات الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در نهایت خنک می شود؟
  در چند ماه گذشته، نتایج جستجوی گوگل بسیار ناپایدار بوده است، اما در طی چند روز گذشته، حداقل برای برخی از ابزارهای بررسی رتبه، به نظر می رسد که نوسانات را خنک و آرام می کند.

 • جستجوی گوگل در دامنه های سطح بالا: هر،مه، غنی از کلمه کلیدی، صفحه به زودی و موارد دیگر
  گوگل یک پاد،ت جدید Search Off The Record را برای انتخاب نام دامنه و سئو ارسال کرد. این توسط جان مو،، گری ایلیس و مارتین اسپلیت از گوگل ضبط شده است. آنها در مورد بررسی هر،مه بودن دامنه، قیمت TLD ها، اضافه ، کلمات کلیدی به دامنه خود و راه اندازی یک دامنه جدید با صفحه به زودی صحبت ،د.
 • ویژگی پرسش‌های متداول خودکار نمایه‌های ،ب‌وکار Google
  به نظر می رسد Google Business Profiles در حال ارائه یک ویژگی سؤالات متداول جدید است که در آن Google به طور خودکار سؤالات متداول را بر اساس جزئیات نمایه ،ب و کار Google و وب سایت شما ایجاد می کند.

 • مجموعه‌های Google Merchant Center – محصولات را با هم گروه کنید
  Google Merchant Center در حال ارائه ویژگی جدیدی به نام “مجموعه ها” است. مجموعه ها به شما امکان می دهند تا 100 محصول را با هم در یک مجموعه گروه بندی کنید. گوگل به مجموعه‌ها گفت: “مجموعه‌ها به شما امکان می‌دهند محصولات و سایر دارایی‌های خلاقانه را با یکدیگر مرتبط کنید. می‌تو،د تصاویر، ویدئوها و متن را برای ایجاد تجربیات غنی‌تر برای مشتریان خود ،یب کنید.”
 • نتایج جستجوی هتل گوگل مقایسه سایت‌های چرخ فلک و فیلتر
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش ویژگی جدید جستجوی هتل است که به شما امکان می دهد سایت ها را با استفاده از چرخ فلک و فیلتر جستجوی جدید مقایسه کنید. چرخ فلک هتل‌های قابل مقایسه را به شما نشان می‌دهد که می‌تو،د برای دیدن موارد بیشتر روی آن‌ها کلیک کنید و فیلتر «مقایسه سایت‌ها» را برای مرور گزینه‌های بیشتر هتل به نمایش می‌گذارد.
 • وبلاگ شماره 233: فابریس کانل در محتوای تولیدی هوش مصنوعی و IndexNow
  در بخش اول، اطلاعات بیشتری درباره فابریس کانل از مایکروسافت بینگ ،ب کردیم و در مورد کیفیت نمایه سازی صحبت کردیم. در بخش دوم، نگر،‌های مربوط به تولید محتوا از طریق ابزارهای هوش مصنوعی و IndexNow را بیشتر بررسی می‌کنیم.

 • Google’s John Mueller Mail An SEO 3.50 دلار
  به نظر می رسد جان مو، از گوگل یک SEO به نام اساف کوهن 3.50 دلار از زوریخ به تل آویو پست کرده است. اساف کوهن رهبر تیم سئوی فناوری در Wix است و جان گفت که اگر ناتی الیملک، 3.50 دلار دریافت کند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، بر موضوعات، ماستودون و آسمان آبی و شما می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و در اخبار گوگل و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-07-24-2023-35758.html