خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 26 آوریل 2023در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

به‌روزرس، بررسی‌های Google در آوریل 2023 به پایان رسیده است و اوه پسر، اگر پای، قوی داشت، ما همه چیزهایی را که باید درباره به‌روزرس، بد،د برای شما دریافت کردیم. به نظر می رسد گوگل امروز برخی از مشکلات نام سایت را برطرف کرده است، آن را بررسی کنید. ممکن است گوگل دوباره ،اوین بیشتری را در نتایج جستجو بازنویسی کند. بینگ چت برای برخی از دسته‌ها بیش از 3 برابر عدم مشارکت خود را کاهش داد. گوگل و مایکروسافت درآمد و درآمدهای تبلیغاتی گوگل را اعلام ،د در حالی که تبلیغات بینگ 10 درصد افزایش یافت (اما رشد نکرد).

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرس، مرورهای Google در آوریل 2023 منتشر شد
  انتشار به‌روزرس، نظرات Google آوریل 2023 بعدازظهر دیروز در 25 آوریل 2023 به پایان رسید. انتشار این به‌روزرس، مرورهای گسترده، که فراتر از محصولات است، که در ابتدا در 12 آوریل 2023 آغاز شد، 13 روز و دو ساعت طول کشید.
 • به روز رس، جستجوی گوگل برخی از نام های مشکل ساز سایت را رفع می کند
  گوگل برای رفع برخی، اما نه همه، نام‌های مشکل‌ساز سایت در فهرست‌های نتایج جستجوی گوگل، به‌روزرس، منتشر کرده است. این چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که گوگل از افرادی که متوجه شده‌اند نام سایتی که گوگل فهرست کرده نادرست است یا آن چیزی نیست که انتظار داشتند ببینند، بازخورد درخواست کرد.
 • آیا جستجوی گوگل دوباره ،اوین بیشتری را بازنویسی می کند؟
  برخی از سئوکارها مشاهده می‌کنند که گوگل ،اوین بیشتری را به چیزی کوتاه‌تر و شاید کمتر توصیفی از آنچه که ترجیح می‌دهند در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهند، بازنویسی می‌کند.
 • چت بینگ، بیش از 3 برابر برای فاجعه آمیزترین رده ها، عدم تعامل را کاهش می دهد
  میخائیل پاراخین، مدیر عامل مایکروسافت بینگ، گفت: مایکروسافت تعداد عدم مشارکت در چت بینگ را برای فاجعه بارترین دسته خود بیش از سه برابر کاهش داده است.

 • درآمد تبلیغات گوگل ثابت در حالی که درآمد تبلیغات مایکروسافت بینگ 10 درصد افزایش یافت
  هم گوگل و هم مایکروسافت دیشب درآمدهای سه ماهه اول 2023 را گزارش ،د و تا کنون به نظر می رسد وال استریت از نتایج راضی است. اما اگر نگاه کنید، درآمد تبلیغات گوگل نسبت به سال گذشته ثابت (کمی کاهش) بوده است، در حالی که تبلیغات مایکروسافت بینگ 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

 • کارمندان گوگل بیش از 250 ساندویچ کره بادام زمینی و ژله درست می کنند
  در اینجا ع،ی از برخی از کارمندان Google است که وقت خود را به Google در یخچال و شربت خانه چلسی در شهر نیویورک اهدا می کنند و بیش از 250 ساندویچ کره بادام زمینی و ژله درست می کنند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-04-26-2023-35292.html