خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 7 آوریل 2023در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل در حال آزمایش یک ،یب یاب محلی از نتایج جستجو است. گوگل همچنین در حال آزمایش دکمه های لغزنده برای تصاویر نتایج محصول است. Google یک مکان جدید را برای درخواست قیمت در بسته محلی آزمایش می کند. Google می‌تواند رزروهای رزرو شده را در بسته محلی نشان دهد. و گوگل می گوید جستجوی مارک دار با کلمات کلیدی به رتبه بندی شما کمک نمی کند. علاوه بر این خبرنامه از پیش نوشته شده، یک ویدیوی از پیش ضبط شده را نیز ارسال کردم – من برای عید فصح آفلاین هستم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرس، تأیید نشده Google، ارتقای چت بارد و بینگ و اخبار جستجوی SEO و PPC بیشتر
  من گزارش ماهانه Google Webmaster را پست کردم، و این یک راه عالی برای پیگیری آ،ین ماه از موضوعات SEO Google است. گوگل گفت که پشتیب، ریاضی و منطقی Bard را ارتقا داده است. بینگ چت همچنین با تصاویر، ویدیوها، نتایج محلی بهتر و موارد دیگر ارتقا یافت.

 • Google Local Finder با نتایج جستجوی ،یبی
  نمی‌دانم این جدید است یا نه (با عرض پوزش Mordy) اما Google مجموعه نتایج یاب محلی ،یبی را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد دو یا چند عبارت متفاوت اما مشابه را در یک مجموعه از نتایج پل می‌کند و سپس Google یک خط متن را نشان می‌دهد. نتایج محلی مطابقت دارند.

 • گوگل دکمه های لغزنده را برای تصاویر بندانگشتی نتیجه محصول آزمایش می کند
  وقتی نتایج محصول را در نتایج جستجوی Google مشاهده می‌کنید، گاهی اوقات روی ماوس، زم، که بیش از یک تصویر محصول در دسترس باشد، تصاویر می‌چرخند. گوگل در حال آزمایش است که به جستجوگران این امکان را می دهد که بر روی تصویر بعدی کلیک کنند، در حالی که تصویر به طور خودکار به خودی خود می لغزد.

 • جستجوی محلی Google مکان جدید را برای دکمه‌های نقل قول درخواست می‌کند
  Google در حال آزمایش مکان های جدید برای درخواست ویژگی نقل قول در نتایج جستجوی محلی است. من مطمئن نیستم که چقدر جدید است، اما جوی هاوکینز، یک متخصص سئو محلی، گفت که جدید است، و من به او اعتماد دارم.

 • بسته محلی Google رزروهای رزرو شده را نشان می دهد
  Google مدتی است که به شما امکان رزرو در بسته محلی و از طریق Google Assistant را داده است. اما آنچه ممکن است جدید باشد این است که Google ممکن است به شما نشان دهد که آیا قبلاً رزروهایی را در بسته محلی رزرو کرده اید، اگر آن رزروها را با استفاده از ویژگی رزرو با Google رزرو کرده باشید.
 • گوگل: افرادی که برند شما را با کلمات کلیدی جستجو می کنند به رتبه بندی شما کمک نمی کنند
  جان مو، از گوگل گفت افرادی که نام برند شما و یک عبارت کلیدی را جستجو می کنند به شما کمک نمی کند در جستجوی گوگل رتبه بهتری داشته باشید یا از نظر سئو بهتر عمل کنید. بنابراین جستجوی افراد برای نام تجاری شما و به دنبال آن یک عبارت کلیدی، به شما در رتبه بندی بهتر کمک نمی کند.

 • عملکرد انجمن موسیقی مجلسی سازمان ملل در گوگل
  آیا می‌دانستید که انجمن موسیقی مجلسی سازمان ملل متحد یک ماه قبل از تعطیلی دفاتر خود به دلیل کووید، در دفتر Google نیویورک اجرا کرد؟

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.


توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای عید فصح آفلاین هستم.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-04-07-2023-35187.html