صفحه اصلی گروه سرگرمی آفلاین | allescape


صفحه اصلی گروه سرگرمی آفلاین | allescape

اتاق فرارهای آنلاین زمان محدود و مشخص ندارند و شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید بازی اتفاقات اتاق فرار کنید. در نهایت برای سایر کشورها نیز این سوال بوجود آمد که اسکیپ روم چیست و چه ویژگی هایی دارد و چطور توانسته است تا این اندازه همه را به خودش جذب کند. پاسخ دادن به این سوال به مرور به راه اندازی بیش از ۸۰۰۰ اتاق فرار تا پایان سال ۲۰۱۷ در تمام دنیا منجر گردید و در سال ۱۳۹۴ نیز در تهران ردپای این بازی مهیج دیده شد. در حال حاضر در اغلب شهرهای کشورمان می توان انواع اسکیپ روم یا اتاق فرار با ژانرهای ترسناک و دلهره آور را مشاهده کرد که هر یک دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. با توجه به گسترش سریع این صنعت تقریبا در هر شهری می‌توان این بازی را تجربه کرد.

  • اتاق فرار تاریخی تشکیل شده از چند ژانر مختلف است و در دسته اتاق؜ های پرطرفدار به شمار می‌آید.
  • استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.
  • بهتر است که قبل از تجربه این بازی، طالع نحس را بازی کرده باشید.
  • این گروه می تواند شامل دوستان، خانواده، هم کلاسیان دانشگاه و یا همکاران شما باشد.
  • اتاق بازی اسکیپ روم که در واقع از بازی های رایانه ای ایده گرفته است به این صورت است که در آن افراد شرکت کننده در بازی در یک اتاق با زمینه ی ماجراجویانه محبوس می شوند و باید تلاش کنند قبل از تمام شدن زمان از آن اتاق فرار کنند.

مجموعه هیرو اسکیپ اولین اتاق فرار ژانر ترسناک استان خوزستان می‌باشد. چون همه از شنبه تا پنجشنبه درگیر کار خودشون هستن و این غرق شدن تو زندگی نیاز به استراحت و آرامش داره ولی این انتخاب سخت ترین کاریه که میتونید بکنید چون اگه بهتون خوش نگذره کل هفته بعد رو خسته هستین و … برای همینه که لیست بهترین اتاق های فرار تهران میتونه راهنمای خوبی برای شما باشه که از سردرگمی انتخاب اتاق فرار دربیاید. لیست بهترین اتاق فرار تهران ممکنه شما رو دچار سردرگمی کنه، پس اینو بدونید که بهترین اتاق فرار تهران همونیه که شما رو از هر لحاظی راضی کنه و اینکه شما بگید این بازی اصلا صلاحیت بهترین اتاق فرار تهران بودن رو نداره کاملا حق شماست. از شروع بازی شخصی به عنوان گیم مستر سرپرستی بازی شما را انجام می ؜دهد.

قوانین اتاق فرار

اتاق فرار میتواند در یک خانه متروکه، زندان و یا در یک موقعیت خاص باشد و با فضاسازی مرتبط خواهد بود. شما با کمک اپلیکیشن همراه بازی، میتوانید موسیقی متن بازی را بشنوید تا حس عمیق‌تر بازی را درک کنید. اتفاقات جذابی که میتواند کاستی‌های بقیه بخش‌ها نسبت به اسکیپ‌روم واقعی را به طور کامل پوشش دهد. وجود المان‌های فیزیکی هیجان‌انگیزی که شما را برای ادامه دادن بازی و بازکردن قفل‌های متنوع آن قطعا به وجد میاورد را میتوان از ویژگی های اصلی اسکیپ‌باکس برشمرد. برای رزرو آنلاین هر یک از دو بازی فوق بر روی این لینک کلیک نمایید.

سناریو اتاق فرار

مجموعه دالون به‌عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه سرگرمی آفلاین در سال ۱۳۹۵ تاسیس و راه‌اندازی شد. مدت زمان تمام بازی‌های این مجموعه، یک ساعت است و شما باید با تیم‌های چهار تا ۶ نفره وارد آن‌ها شوید. هزینه اتاق فرارهای مجموعه دالون در سال ۱۴۰۰، ۶۰ هزار تومان است. مجموعه اتاق فرار اسکیپ کیوب در اپال مال سعادت آباد با دو بازی فعال از بهترین اتاق فرارهای تهران در غرب است. اتاق فرارهای آنلاین مجموعه اسکیپ روم شامل معماهای جذاب، قفل‌های مختلف و چالش‌های هیجان‌انگیزی می‌شوند که ذهن گروه شما را درگیر خواهد کرد. در این بازی‌ها برای حل برخی معماها به اینترنت نیاز خواهید داشت.

بهترین اتاق فرارهای شمال تهران

اکثر قریب به‌اتفاق مجموعه‌ها جایزۀ خاصی برای برندگان در نظر نمی‌گیرند. همین که شما و دوستانتان برای یک ساعت به خالص‌ترین شکل ممکن هیجان و نشاط را تجربه می‌کنید، بهترین جایزه محسوب می‌شود. برای فرار موفقیت‌آمیز، تیم شما باید در ابتدا به سناریوی بازی خوب توجه کند تا بفهمد اصلاً برای چه کاری وارد اتاق می‌شود. شما در هر بازی هدفی مشخص دارید و چالش‌ها را یکی پس از دیگری می‌گذرانید تا مأموریتی معین را به انجام برسانید.