متا قابلیت های ویدیویی را در فیس بوک افزایش می دهدمتا پیشرفت‌هایی را در پلتفرم ویدیوی فیس‌بوک برای ساده‌سازی ساخت، مشاهده و درگیر شدن با ویدیوها نشان داده است.

به‌روزرس، پلتفرم جنبه‌هایی از Reels، ویژگی ویدیوی کوتاه متا را در فید فیس‌بوک گنجانده است.

هدف این ادغام ساده‌سازی ایجاد و اشتراک‌گذاری ویدیو برای کاربران با فعال ، قابلیت‌های ویدیویی پویاتر در تجربه فیسبوک است.

این شرکت در یک اعلامیه:

«چه ارسال ویدیویی برای دیدن دوستان و خانواده، چه تلاش برای دستیابی به افرادی که علایق مشابهی دارند، ابزارهای ویرایش ویدیوی ما این امکان را برای افراد فراهم می‌کند که از طریق حلقه‌ها یا ویدیوهای طول،، خود را به روش‌های جدیدی بیان کنند.»

ابزارهای ویرایش ویدیو ارتقا یافته است

آ،ین به‌روزرس،‌های Reels شامل ویژگی‌های ویرایشی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد صدا، موسیقی و متن را به‌طور یکپارچه برای ساختن ویدیوهای جذاب ،یب کنند.

اکنون می‌تو،د کلیپ‌ها را با سرعت، مع، ،، یا تعویض کلیپ‌ها دستکاری کنید. همچنین قابلیت‌های صوتی بهبود یافته‌ای وجود دارد که به شما امکان می‌دهد آهنگ‌ها را می، کنید، صداهای صوتی را ضبط کنید و نویز ناخواسته پس‌زمینه را کاهش دهید.

علاوه بر این، Meta در حال اضافه ، پشتیب، از ویدیوی HDR است، به این م،ی که کاربران اکنون می‌توانند ویدیوهای با دامنه دینامیکی بالا را که روی دستگاه‌های تلفن همراه خود گرفته‌اند، مستقیماً در Reels آپلود و مشاهده کنند.

تب اختصاصی ویدیو

فیسبوک در حال تغییر نحوه یافتن و تعامل کاربران با ویدئوها در پلتفرم خود است. بخشی از برنامه که قبلاً Facebook Watch نام داشت به تب Video تغییر نام داد.

این تب اکنون تمام محتوای ویدیویی فیس بوک را در یک مکان ،یب می کند، از جمله حلقه ها، ویدیوهای طول، تر و پخش زنده.

هدف ایجاد یک مقصد متمرکز برای کاربران است تا فرمت‌های ویدئویی مختلف موجود در فیس بوک را راحت‌تر کشف و تماشا کنند.

متا توضیح می دهد:

برگه Video آشنا به نظر می رسد – شما می تو،د به صورت عمودی در یک فید شخصی حرکت کنید که انواع محتوای ویدیویی را توصیه می کند – اما همچنین دارای بخش های حلقه های اسکرول افقی جدید است که حلقه های توصیه شده را برجسته می کند، بنابراین می تو،د به سرعت به ویدیوی کوتاه بپرید. ”

کشف ویدیوهای پرطرفدار

متا در حال راه اندازی نسخه به روز شده ویژگی Explore برای ویدیوها است.

نسخه به‌روزرس،‌شده Explore از ،یبی از ویرایشگرهای انس، استفاده می‌کند که ویدیوها و الگوریتم‌ها را برای توصیه ویدیوهای مرتبط و پرطرفدار بر اساس علایق کاربران انتخاب می‌کنند.

هدف این است که افراد بتوانند ویدیوها و موضوعات جدیدی را پیدا کنند که ممکن است از تماشای آنها لذت ببرند.

ادغام حلقه های اینستاگرام

متا در حال تعمیق ادغام بین ریل اینستاگرام و فیسبوک است.

اکنون می‌تو،د محتوای حلقه‌های اینستاگرام را مستقیماً در فیس‌بوک بدون جابجایی بین برنامه‌ها تماشا کرده و با آن درگیر شوید.

هدف این است که به سازندگان اینستاگرام کمک کنیم تا با نمایش حلقه‌های خود در معرض دید مخاطبان فیس‌بوک، به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنند.

این ادغام اولیه فقط شروع است، زیرا متا در نظر دارد تا در نحوه همکاری Reels اینستاگرام و فیس بوک بهبودهای بیشتری ایجاد کند.

این شرکت این را به ،وان ت، مداوم برای نزدیک ، خدمات خود به یکدیگر می‌داند.

ما به توسعه ابزارهای بیشتری برای سازندگان ادامه می‌دهیم تا بتوانند خود را بیان کنند، مخاطب ایجاد کنند و درآمد ،ب کنند، همراه با ویژگی‌های کشف و شخصی‌سازی که به شما کنترل بیشتری بر تجربه‌تان می‌دهد.»


تصویر ویژه: Joao Serafim/Shutterstock
منبع: https://www.searchenginejournal.com/meta-enhances-video-capabilities-on-facebook/491871/