چگونه به راحتی تصاویر را در وردپرس اضافه کنیم » رتبه ریاضیافزودن و تراز ، تصاویر در وردپرس ضروری است زیرا به ایجاد یک وب سایت جذاب و حرفه ای کمک می کند. تصاویر جلب توجه می کنند و محتوا را برای خوانندگان جذاب تر می کنند.

علاوه بر این، تصاویر می توانند با افزودن حس شخصیت به صفحه، تجربه جذاب تری را برای کاربر ایجاد کنند. آنها همچنین می توانند به نشان دادن مفاهیم پیچیده کمک کنند و نشانه های بصری را برای کمک به خوانندگان برای هدایت یک صفحه ارائه دهند.

اما چگونه می توان یک تصویر در وردپرس اضافه کرد؟

افزودن تصاویر در وردپرس یک فرآیند ساده است که تنها به چند کلیک نیاز دارد و ایجاد یک صفحه وب زیبا و آموزنده را برای ،ب و کارها آسان می کند. با این اوصاف، راه های مختلفی برای افزودن تصاویر در ویرایشگرهای گوتنبرگ و ک،یک وجود دارد.

در این پست نحوه افزودن تصاویر در وردپرس را در هر دو ویرایشگر به شما نشان خواهیم داد.

1 چرا در وردپرس تصاویر اضافه کنیم؟

ممکن است به دلایل مختلفی بخواهید تصاویری را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. اینجا چندتایی هستند:

  1. برای افزایش تجربه کاربری: تصاویر می توانند به ش،تن بلوک های طول، متن کمک کنند و محتوای شما را از نظر بصری جذاب تر کنند. آنها همچنین می توانند به نشان دادن یک نکته یا ارائه نشانه های بصری کمک کنند تا به خوانندگان کمک کنند تا محتوای شما را راحت تر درک کنند.
  2. برای افزایش تعامل: تصاویر می توانند محتوای شما را جذاب تر کنند و شانس اینکه مردم آن را بخوانند، به اشتراک بگذارند و به سایت شما بازگردند را افزایش می دهد.
  3. برای تقویت سئو: افزودن تصاویر به محتوای خود نیز می تواند شما را بهبود بخشد بهینه سازی موتور جستجو (SEO). با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در نام فایل های تصویری و متن جایگزین، می تو،د تصاویر خود را به راحتی توسط موتورهای جستجو قابل کشف کنید و ترافیک بیشتری را به سایت خود وارد کنید.
  4. برای نمایش یک محصول یا نمونه کارها: در یک سایت تجارت الکترونیک، تصاویر راه اصلی برای نمایش محصول هستند. در یک سایت نمونه کارها، تصاویر متوسط ​​هستند تا کار را به نمایش بگذارند.
  5. برای ایجاد گا،ی، اسلایدر و سایر ،اصر بصری در وب سایت: وردپرس دارای ویژگی های بومی و افزونه های زیادی برای ایجاد گا،ی ها، اسلایدرها و سایر ،اصر بصری است که بازدیدکنندگان را جذب و جذب می کند.

اکنون که متوجه شدید چرا تصاویر بسیار مهم هستند، بیایید نگاهی به روش های مختلف برای افزودن تصاویر در وردپرس بیاندازیم.

2 نحوه اضافه ، تصاویر در ویرایشگر گوتنبرگ

ما در زیر راه های مختلف برای افزودن تصاویر در ویرایشگر گوتنبرگ را فهرست کرده ایم.

2.1 اضافه ، تصاویر با استفاده از بلوک تصویر

رایج ترین راه برای افزودن تصاویر استفاده از بلوک Image است. برای افزودن تصاویر در وردپرس، روی آن کلیک کنید ‘+’ را امضا کرده و انتخاب کنید تصویر بلوک، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

بلوک تصویر را اضافه کنید

شما همچنین می تو،د تایپ کنید /تصویر در ویرایشگر پست برای درج بلوک تصویر.

یک بلوک تصویر درج کنید

پس از اتمام، سه دکمه در داخل بلوک خالی Image پیدا خواهید کرد.

دکمه ها در بلوک افزودن تصویر

می تو،د یک تصویر را از رایانه خود آپلود کنید، یک تصویر از قبل آپلود شده را از کتابخانه رسانه انتخاب کنید، یا با ارائه URL فایل تصویر، تصویری را وارد کنید.

اگر می خواهید تصویری را از رایانه خود آپلود کنید، روی آن کلیک کنید بارگذاری را فشار دهید، تصویر را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید بارگذاری، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

آپلود تصویر از دسکتاپ

به محض آپلود تصویر، وردپرس تصویر را در بلوک Image قرار می دهد.

اگر می خواهید یک تصویر از کتابخانه رسانه وردپرس خود اضافه کنید، روی آن کلیک کنید کتابخانه ی رسانه را فشار دهید و تصویر را انتخاب کنید. در شرایطی که درج از URL، آدرس تصویر را در کادر وارد کنید.

همچنین می تو،د با استفاده از بلوک گا،ی تصاویر را در ویرایشگر گوتنبرگ وارد کنید. این بلوک می تواند چندین تصویر را به پست/صفحه شما اضافه کند.

برای افزودن بلوک گا،ی، روی آن کلیک کنید ‘+’ را امضا کرده و انتخاب کنید آلبوم ع، بلوک، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

بلوک گا،ی را اضافه کنید

افزودن تصاویر با استفاده از آلبوم ع، بلوک همان است تصویر مسدود ،. می تو،د تصاویر را در گا،ی آپلود کنید یا تصاویر را از کتابخانه انتخاب کنید.

با استفاده از بلوک گا،ی تصاویر را اضافه کنید

برای آپلود تصاویر از دسکتاپ خود، روی آن کلیک کنید بارگذاری را فشار دهید، تصاویری را که می خواهید به پست خود اضافه کنید انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید بارگذاری همانطور که در زیر نشان داده شده است.

آپلود تصاویر از دسکتاپ

تمام تصاویر اکنون مانند تصویر زیر به پست شما اضافه خواهند شد.

تصاویر به بلوک گا،ی اضافه شد

اگر می خواهید تصاویری را از کتابخانه رسانه وردپرس خود اضافه کنید، روی آن کلیک کنید کتابخانه ی رسانه را فشار دهید و تصاویر را برای ایجاد یک گا،ی جدید انتخاب کنید. پس از انتخاب بر روی آن کلیک کنید یک گا،ی جدید ایجاد کنید همانطور که در زیر نشان داده شده است.

با استفاده از بلوک گا،ی، تصاویر را از کتابخانه رسانه اضافه کنید

یک گا،ی جدید ایجاد می شود و اکنون روی آن کلیک کنید درج گا،ی را فشار دهید تا تصاویر را به بلوک گا،ی خود اضافه کنید. همچنین می تو،د گا،ی را ویرایش کنید و تصاویر را از گا،ی خود اضافه/حذف کنید.

تصاویر را به بلوک گا،ی اضافه کنید

همه تصاویر انتخاب شده اکنون به بلوک گا،ی شما در وردپرس اضافه خواهند شد.

2.3 با استفاده از Cover Block تصاویر را اضافه کنید

شما همچنین می تو،د تصاویر را با استفاده از پوشش مسدود ، در وردپرس اگر می خواهید تجربه بصری غنی را به خوانندگان خود ارائه دهید، می تو،د از این بلوک استفاده کنید.

برای افزودن یک بلوک پوششی، روی آن کلیک کنید ‘+’ را امضا کرده و انتخاب کنید پوشش بلوک، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

بلوک پوشش را اضافه کنید

می تو،د یک تصویر را از رایانه خود آپلود کنید، یک تصویر از قبل آپلود شده را از کتابخانه رسانه انتخاب کنید، یا تصویر برجسته را به ،وان تصویر جلد خود تنظیم کنید.

اضافه ، تصویر جلد

بلوک همچنین شامل گزینه هایی برای پس زمینه ثابت، همپوش، با گرادیان و سبک های مختلف نمایش است. این به شما امکان می دهد یک تصویر به همراه یک ،وان در بالای آن اضافه کنید.

تصویر جلد اضافه شد

2.4 با استفاده از بلوک رسانه و متن، تصاویر را اضافه کنید

این رسانه و متن بلوک به شما این امکان را می‌دهد تا با کمک طرح‌بندی‌های متعدد، محتوای نوشته شده، ویدیوها و فایل‌های تصویری را در کنار هم اضافه کنید. برای افزودن این بلوک به پست/صفحه خود، روی آن کلیک کنید ‘+’ را امضا کرده و انتخاب کنید رسانه و متن گزینه، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

بلوک رسانه و متن را به پست/صفحه خود اضافه کنید

به طور پیش‌فرض، بلوک Media & Text یک طرح‌بندی اضافه می‌کند که تصاویر یا فایل‌های ویدیویی را در سمت چپ و محتوای نوشته شده را در سمت راست قرار می‌دهد.

بلوک رسانه و متن

در مرحله بعد، بر روی آپلود یا کتابخانه رسانه گزینه هایی برای انتخاب یک فایل رسانه ای، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

یک فایل رسانه ای اضافه کنید

هنگامی که یک تصویر یا یک فایل ویدیویی اضافه کردید، می تو،د محتوا را در آن اضافه کنید محتوا بخش. در اینجا یک مثال سریع از اینکه چگونه ممکن است بعد از افزودن برخی محتواها به نظر برسد آورده شده است.

محتوا اضافه کنید

بلوک Media & Text یک گزینه بسیار انعطاف‌پذیر است، زیرا جفت‌های رسانه و متن را به زیبایی در کنار هم قرار می‌دهد و به شما امکان می‌دهد آنها را در کنار هم با یک طرح‌بندی ساده که در هر موضوع و صفحه‌ای من، است قرار دهید.

3 نحوه اضافه ، تصاویر در ویرایشگر ک،یک

اجازه دهید اکنون به روش های مختلف برای افزودن تصاویر در ویرایشگر ک،یک خود نگاه کنیم.

3.1 یک تصویر از رایانه خود اضافه کنید

می تو،د به راحتی یک تصویر را از رایانه خود در ویرایشگر ک،یک وارد کنید.

برای انجام این کار، مکان نما را در جایی که می خواهید تصویر را در ویرایشگر اضافه کنید، قرار دهید. سپس، تصویر را از رایانه خود به ویرایشگر بکشید و رها کنید. کلیک کنید روی در پست درج کنید را فشار دهید و تصویر شما به ویرایشگر اضافه خواهد شد.

تصویر را در ویرایشگر ک،یک از رایانه خود اضافه کنید

پس از اتمام، می تو،د به روز رس،/انتشار پست شما

3.2 یک تصویر از وب اضافه کنید

برای افزودن یک تصویر از وب، مکان نما را در جایی که می خواهید تصویر ظاهر شود قرار دهید و روی آن کلیک کنید رسانه اضافه کنید همانطور که در زیر نشان داده شده است.

افزودن تصویر از وب

بعد، انتخاب کنید درج از URL و آدرس فایل را مانند تصویر زیر پیست کنید.

اضافه ، تصویر از URL

پس از انجام، روی درج در پست دکمه، و تصویر شما به ویرایشگر ک،یک اضافه خواهد شد.

تصویر با استفاده از گزینه Insert from URL به ویرایشگر ک،یک اضافه شد

3.3 افزودن تصاویر از کتابخانه رسانه

برای افزودن یک تصویر از کتابخانه رسانه خود، مکان نما را در جایی که می خواهید تصویر ظاهر شود قرار دهید و روی آن کلیک کنید رسانه اضافه کنید دکمه.

تصویر مورد نظر برای درج را انتخاب کرده و آن را انتخاب کنید. همچنین می تو،د چندین تصویر را انتخاب کنید. بعد، روی در پست درج کنید را فشار دهید تا تصویر را به ویرایشگر خود اضافه کنید.

تصاویر را از کتابخانه رسانه در ویرایشگر ک،یک اضافه کنید

و بس! تصویر به ویرایشگر شما اضافه خواهد شد.

تصویر از کتابخانه رسانه درج شد

4 نتیجه

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه به راحتی تصاویر را در ویرایشگر وردپرس اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد بهینه سازی تصاویر برای جستجو را ببینید.

آیا سؤال دیگری در مورد افزودن تصاویری دارید که می خواهید در این پست پوشش دهیم؟ به ما اطلاع دهید توییت ، @rankmathseo. 💬
منبع: https://rankmath.com/blog/،w-to-add-images-in-wordpress/