چگونه به راحتی چندین نویسنده برای پست ها در وردپرس اضافه کنیم؟ » رتبه ریاضیآیا به دنبال اضافه ، چندین نویسنده در وردپرس هستید؟

اگر وب سایت وردپرسی دارید، احتمالاً به تنهایی روی آن کار نمی کنید. پست ها بخش بزرگی از چیزی است که یک وب سایت وردپرس را جالب، پویا و آموزنده می کند. ممکن است تیمی از افراد داشته باشید که به شما در ایجاد محتوا، طراحی سایت، و اجرای روان همه چیز کمک می کنند.

اگر بخواهید به چندین نویسنده برای آن پست ها اعتبار بدهید چه؟

با این حال، این قابلیت به طور پیش فرض در سایت وردپرس شما موجود نیست. برای انجام این کار، می تو،د از یک افزونه شخص ثالث برای گسترش عملکرد نویسنده سایت وردپرس خود استفاده کنید.

در این پست، نحوه افزودن چندین نویسنده در وردپرس با استفاده از افزونه PublishPress Aut،rs را به شما نشان خواهیم داد.

1 چرا چندین نویسنده برای پست های وردپرس اضافه کنیم؟

چندین نویسنده در وردپرس می تواند راه بسیار خوبی برای ایجاد یک وبلاگ یا وب سایت جذاب تر باشد. نه تنها چندین صدا برای به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات خود خواهید داشت، بلکه دید کلی تری از محتوا نیز خواهید داشت.

به ،وان مثال، اگر وبلاگی در مورد مد دارید، ممکن است بخواهید نویسنده ای را اضافه کنید که در مورد روند مد می نویسد. این به خوانندگان شما دیدگاه های بیشتری می دهد و تصویر کاملی از موضوعاتی که پوشش می دهید.

با اجازه دادن به آنها برای شنیدن صدایشان می تو،د وبلاگ یا وب سایت جذاب تری ایجاد کنید. افزودن چندین نویسنده برای پست ها می تواند به بهبود خوانایی محتوای شما کمک کند.

هنگامی که افراد متعددی در یک پست مشارکت می کنند، شانس بیشتری وجود دارد که محتوا به خوبی مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این، می‌تواند هماهنگی تغییرات بین نویسندگان مختلف را آسان‌تر کند.

برای اعطای اعتبار به نویسندگان خود برای هر وب سایتی ضروری است، و برای انجام این کار، باید یک ویژگی هم نویسندگی را به وردپرس اضافه کنید.

اکنون، بیایید ببینیم چگونه می تو،د چندین نویسنده را به پست های خود اضافه کنید.

2 چگونه چندین نویسنده (نویسندگان مش،) برای پست ها در وردپرس اضافه کنیم

ساده ترین راه برای افزودن چندین نویسنده به یک پست وردپرس استفاده از رایگان است نویسندگان PublishPress افزونه برای نصب افزونه به آدرس زیر بروید افزونه ها > افزودن جدید بخش داشبورد وردپرس شما افزونه را در نوار جستجو جستجو کنید و آن را نصب و فعال کنید.

افزونه PublishPress را نصب و فعال کنید

با استفاده از بخش تنظیمات افزونه، می‌تو،د هر بار که یک نقش کاربر نویسنده ایجاد می‌شود، نمایه‌های خودکار نویسنده را تنظیم کنید. اگر در حال نصب افزونه در یک وب سایت موجود هستید، باید نمایه های نویسنده را برای نقش های کاربر نویسنده ایجاد کنید.

تنظیمات نویسنده

پس از فعال شدن افزونه، پستی را ویرایش کنید که در آن می خواهید چندین نویسنده را اعتبار دهید. در صفحه بعد از ویرایش، به پایین بروید نویسندگان بخش، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

بخش نویسندگان

در تب نویسندگان، روی آن کلیک کنید جستجوی نویسنده فیلد، و نام نویسنده ثبت‌شده‌ای را که می‌خواهید اعتبار دهید تایپ کنید. همانطور که در زیر نشان داده شده است، نویسنده را از منوی کشویی انتخاب کنید.

چندین نویسنده را از منوی کشویی اضافه کنید

به طور پیش فرض، وردپرس این چندین نویسنده را به ترتیبی که آنها را به پست اضافه کرده اید نمایش می دهد. اگر می خواهید این ترتیب را تغییر دهید، آنها را به ترتیبی که می خواهید ظاهر شوند بکشید. اگر می خواهید نویسنده ای را از پست حذف کنید، روی آن کلیک کنید ای، نماد کنار نام نویسنده

پس از انجام، به روز رس،/انتشار پست شما و بس! نویسندگان اکنون برای پست شما نمایش داده می شوند، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

چندین نویسنده نمایش داده می شود

توجه داشته باشید: رتبه ریاضی به طور پیش فرض فقط شامل نویسنده اصلی در طرح مقاله می شود. شما می تو،د طرحواره را به روز کنید تا سایر نویسندگان را از طریق ویرایشگر طرحواره پیشرفته یا با استفاده از این فیلتر در بر بگیرد.

3 بیایید آن را جمع بندی کنیم! در جایی که اعتبار سررسید است اعتبار بدهید

ارسال در یک وبلاگ می تواند یک راه عالی برای برقراری ارتباط با خوانندگان و مشتریان شما باشد، اما اگر وبلاگ شما خوانندگان زیادی دارد که به پست های بیشتری نیاز دارند، ممکن است ایده خوبی باشد که از چندین نویسنده برای به اشتراک گذاشتن حجم کار وبلاگ استفاده کنید.

با نویسندگان متعدد، نه تنها حجم کار گسترده می شود، بلکه پست های وبلاگ ممکن است از صداها و دیدگاه های متفاوتی بهره مند شوند. افزودن چندین نویسنده در وردپرس نیز راهی عالی برای اعتبار بخشیدن به وب سایت های وبلاگ نویس و غیر وبلاگ نویس است.

نصب یک افزونه مدیریت چند نویسنده برای سایت وردپرسی شما آسان و مفید است، همانطور که در این پست توضیح داده شد.

استفاده از افزونه PublishPress Aut،rs چقدر آسان بود؟ به ما اطلاع دهید توییت ، @rankmathseo.
منبع: https://rankmath.com/blog/add-multiple-aut،rs-for-posts/