گوگل می گوید تا پایان سال انتظار به روزرسانی اصلی جدید را نداشته باشیدبا به‌روزرس، هر،مه لینک Google در دسامبر 2022 و به‌روزرس، محتوای مفید، هر دو همچنان در حال انتشار هستند، سئوکاران نگران هستند که Google ممکن است قبل از پایان سال یک به‌روزرس، الگوریتم Google دیگر را در آستین خود داشته باشد. جان مو، از تیم جستجوی گوگل گفت خوب، این اتفاق نخواهد افتاد.

امسال دیگر خبری از به‌روزرس، اصلی نیست. جان مو، گفت در توییتر، “FWIW، فقط برای روشن شدن، هیچ به روز رس، اصلی برای بقیه سال وجود ندارد.”

رتبه بندی ممکن است ثابت نباشد. اما همانطور که قبلاً گفتم، به‌روزرس، هر،مه پیوند و به‌روزرس، محتوای مفید هر دو همچنان در حال انتشار هستند، بنابراین تا زم، که این موارد به پایان نرسد، نوسان رتبه‌بندی ممکن است همچنان رخ دهد. و البته، رتبه‌بندی‌ها هرگز ثابت نیستند، روزانه محتوای جدیدی اضافه می‌شود، و گوگل در حال ،یدن و فهرست‌بندی آن صفحات وب جدید و سیگنال‌هایی است که از آن صفحات می‌آیند.

جان در توییتر اضافه کرد: «این بدان م،ا نیست که تغییرات قابل مشاهده ای وجود نخواهد داشت. به‌روزرس،‌های هر،مه و HCS همچنان در حال انتشار هستند، و جستجو همچنان تغییرات را در سراسر وب منع، می‌کند.

بنابراین سئوکاران هنوز هم ممکن است در چند هفته آینده منتهی به تعطیلات کار خود را انجام دهند.

توییت این هم توییت جان:

FWIW، فقط برای روشن شدن، هیچ به روز رس، اصلی برای بقیه سال وجود ندارد. این بدان م،ا نیست که تغییرات قابل مشاهده ای وجود نخواهد داشت. به‌روزرس،‌های هر،مه و HCS همچنان در حال انتشار هستند ( ، و، جستجو همچنان تغییرات را در سراسر وب منع، می کند.

– جان مو، بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 16 دسامبر 2022

چرا ما اهمیت می دهیم. با توجه به اینکه بسیاری از سئوکاران و بازاریابان در حال حاضر شروع به کار برای تعطیلات کرده اند، برخی ممکن است با کمی اضطراب این کار را انجام دهند زیرا این به روز رس، ها به پایان می رسد. همانطور که گفته شد، به‌روزرس،‌های اصلی بی‌ثبات‌ترین به‌روزرس،‌ها هستند و تا کنون، به‌روزرس،‌های محتوای مفید و حتی این به‌روزرس، هر،مه پیوند، از نظر ردپایی که در سراسر وب داشته، نسبتاً ناچیز به نظر می‌رسند.

مطمئناً اگر سایت شما تحت تأثیر به روز رس، قرار گرفت، کاهش رتبه و ترافیک را احساس خواهید کرد، اما به نظر می رسد که بیشتر سایت ها هنوز تحت تأثیر این به روز رس، ها قرار نگرفته اند. و بدون به‌روزرس، اصلی برای چند هفته آینده، امیدوارم برخی از شما بتو،د از تعطیلات و سال جدید لذت ببرید.


زمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


جدید در سرزمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-says-dont-expect-a-new-core-update-by-year-end-390388