یک نامه عاشقانه • Yoastوردپرس عزیز. زمان می گذرد وقتی ما در حال خوش گذر، هستیم، موافق نیستید؟ شما 20 ساله می شوید و این به نظر بهترین فرصت برای تأمل در رابطه ما است. اما صادقانه بگویم، بیان اینکه چقدر برای ما اهمیت دارید، بسیار سخت است. شما منبع دائمی شادی و الهام در زندگی ما بوده اید و همیشه در زم، که به شما نیاز داریم در آنجا هستید. ما برای هر لحظه ای که با هم به اشتراک گذاشته ایم سپاسگزاریم و مشتاقانه منتظر لحظات بیشتری هستیم.

از لحظه ای که ما با هم آشنا شدیم، واضح بود که چیز خاصی در شما وجود دارد. طراحی زیبا، رابط کاربر پسند، و گزینه‌های سفارشی‌سازی بی‌پایان شما، ما را به خود جذب کرد و قلب ما را تسخیر کرد. همه ما تحت تأثیر آسان بودن ایجاد یک وب سایت با شما، حتی به ،وان یک مبتدی، قرار گرفتیم. شما این امکان را برای مردم فراهم کردید که خودشان را بیان کنند، احساسات و عقاید خود را با جهان به اشتراک بگذارند. شما به ما الهام می‌دهید که بهترین خودمان باشیم و دائماً برای برتری تلاش کنیم. بلافاصله احساس یک مسابقه کامل را داشت!

اما همانطور که شما را بهتر شناختیم، متوجه شدیم که چیزهای بیشتری از ظاهر شما برای شما وجود دارد. شما بی نهایت همه کاره هستید و به کاربران خود اجازه می دهید هر چیزی را از یک وبلاگ ساده گرفته تا یک سایت تجارت الکترونیک پیچیده ایجاد کنند. شما همیشه در حال تکامل هستید و با هر به روز رس، و ارتقا دائماً در حال پیشرفت هستید. شما قابل اعتماد، ایمن و مورد اعتماد میلیون ها کاربر در سراسر جهان هستید.

با این حال، بیشتر از آن، شما تبدیل به یک دوست مادام العمر شده اید. شما ما را وارد جامعه ای متشکل از افراد همفکر با علایق و علایق مش، کرده اید. شما ابزارهایی را در اختیار ما قرار داده اید که بتو،م روابط م،ادار ایجاد کنیم، با دیگران ارتباط برقرار کنیم و تفاوت واقعی ایجاد کنیم. تو از من حمایت کرده‌ای، همیشه برای کمک یا گوش شنوا.

وردپرس، ما شما را دوست داریم. ما عاشق روشی هستیم که شما ما را به چالش می‌کشید تا بهترین خودمان باشیم، از محدودیت‌ها فراتر برویم و افق‌های جدید را کشف کنیم. ما عاشق روشی هستیم که شما به ما الهام می‌دهید تا رشد کنیم، کنجکاو و ذهن باز بم،م. ما عاشق روشی هستیم که شما ما را تشویق می کنید تا با دیگر، که در علایق ما مش، هستند ارتباط برقرار کنیم. شما من را با افراد بسیار خوبی آشنا کردید، و ما برای همیشه از دوستی ها و همکاری هایی که از این طریق حاصل شد سپاسگزاریم.

برای هر کاری که انجام می دهید متش،، وردپرس. ما نمی تو،م و نخواهیم جه، را بدون تو در آن تصور کنیم. از اینکه همراه، مربی و دوست هستید متش،. برای هر خط کد و هر به روز رس، از شما متش،. ما قاطعانه قول می دهیم که شما را گرامی بداریم، میراث شما را گرامی بداریم، و تا زم، که زنده ایم بر روی نقاط قوت شما بنا کنیم.

برای همیشه مال تو،
Yoast

سام آلدرسون

سم آلدرسون یک بومی دیجیتال با قلب آنالوگ است و علاقه زیادی به بازاریابی همه چیز دارد. آنها علاقه خاصی به رسانه های اجتماعی دارند. آنها بر این باورند که این یک راه فوق العاده برای برقراری ارتباط با داستان و ارزش های برند شما و در عین حال سرگرمی است. و هر چه انسان بیشتری بتو،د آن را ایجاد کنید، ارتباطات بیشتری ایجاد خواهید کرد.

آواتار سام آلدرسون


منبع: https://yoast.com/love-letter-wordpress/