بینگ چت 4 ارتقا را ارائه می کندبینگ مجموعه‌ای از به‌روزرس،‌ها را برای تجربه چت بات خود با هوش مصنوعی اعلام کرد. این به روز رس، ها عبارتند از:

  1. تصاویر در چت: Bing می‌تواند پاسخ‌های تصویری به درخواست‌های شما ارائه دهد.
  2. پاسخ های بهینه شده بر اساس موضوع: Bing نحوه ارائه اطلاعات برای موضوعاتی مانند ،ید، آب و هوا، امور مالی و اتومبیل را بهبود بخشیده است و مقایسه و درک اطلاعات را برای کاربران آسان تر می کند.
  3. کپی و ،باندن بهبود یافته: گپ Bing اکنون به هنگام کپی ، کد یا سایر بلوک‌های متن فرمت‌شده، فرآیند روان‌تری را امکان‌پذیر می‌سازد.
  4. قالب بندی متن پیشرفته: اکنون می‌تو،د قالب‌بندی‌های متنی مانند پاراگراف‌ها، گلوله‌ها یا شماره‌گذاری را در پیام‌های چت خود قرار دهید.

این به‌روزرس،‌ها با تکیه بر ویژگی‌هایی که در اوایل این ماه اعلام شدند، تعهد بینگ به اصلاح تجربه چت خود را در پاسخ به بازخورد کاربران نشان می‌دهند.

پاسخ تصاویر در چت

بینگ با درک اینکه جستجو یک تجربه بصری ذاتی است، تصاویر را به ،وان بخشی از پاسخ های چت خود معرفی کرده است.

اگر در مورد موضوعات خاصی مانند فلامینگو یا کاپیبارا سؤالات چت بینگ بپرسید، تصویری از این حیوانات در راستای پاسخ ظاهر می شود.

می‌تو،د روی تصویر کلیک کنید تا کارت دانش را راه‌اندازی کنید و اطلاعات بیشتری درباره زیستگاه، رژیم غذایی، چرخه زندگی و موارد دیگر حیوان ارائه دهید.

بینگ قصد دارد این ویژگی را گسترش دهد تا موضوعات بیشتری را پوشش دهد و تجربه بصری و اطلاعاتی کاربران را افزایش دهد.

پاسخ های بهینه شده بر اساس موضوع

بینگ پاسخ هایی را برای موضوعات مختلف از جمله ،ید، آب و هوا، امور مالی و اتومبیل بهینه کرده است.

،اصر بصری که در انتهای پاسخ‌های متنی ظاهر می‌شوند، برای تطابق بهتر با تجربه چت Bing، دوباره طراحی شده‌اند.

به ،وان مثال، هنگام استفاده از چت برای ،ید، می تو،د موارد را در کنار یکدیگر مقایسه کنید که نسبت به قابلیت های قبلی آن پیشرفت قابل توجهی دارد.

تجربه کپی و ،باندن بهبود یافته

تجربه کپی و ،باندن زم، که چت Bing کد یا سایر بلوک‌های متن قالب‌بندی شده تولید می‌کند، بهبود یافته است.

اکنون یک دکمه کپی جداگانه خواهید دید که به شما امکان می دهد متن را به سرعت در جای دیگری رها کنید. این فرآیند به اشتراک گذاری اطلاعات به دست آمده از چت بینگ را ساده می کند.

قالب بندی متن پیشرفته

در نهایت، Bing به شما این امکان را می‌دهد که قالب‌بندی متن مانند پاراگراف‌ها، گلوله‌ها یا شماره‌گذاری را هنگام نوشتن یا کپی ، درخواست‌ها در چت Bing اضافه کنید.

این بهبود از ورودی‌های چت ساختاریافته‌تر و خواناتر پشتیب، می‌کند و به تجربه کاربری روان‌تر و بصری‌تر کمک می‌کند.

بینگ همچنان به دعوت و ارزش گذاری بازخورد کاربران ادامه می دهد زیرا تلاش می کند تا یک تجربه جستجوی جامع و جذاب ارائه دهد.

با این ویژگی‌ها و به‌روزرس،‌های جدید، Bing قصد دارد تجربه چت خود را بیشتر اصلاح کند و تعهد خود را به بهبود تعامل و رضایت کاربر نشان دهد.


تصویر ویژه ایجاد شده توسط نویسنده با استفاده از Midjourney.
منبع: https://www.searchenginejournal.com/bing-chat-rolls-out-4-upgrades/486875/