جف فرگوسن در مورد مسائل مربوط به مطالعات سئو و مطالعات فاکتورهای رتبه بندیجف فرگوسن

در بخش اول، تاریخچه طول، جف فرگوسن در بازاریابی جستجو را مرور می کنیم. در ،مت دوم، با او شروع به راه اندازی آژانس خود می کنیم. سپس در ،مت سوم در مورد وضعیت مطالعات سئو صحبت می کنیم.

به طور خلاصه، او در مورد مطالعات سئو که در مورد عوامل رتبه بندی و سایر زمینه ها انجام شده است، ناراضی است. خلاصه، او طرفدار آن مطالعات نبود و در مورد اشتباهات آنها بسیار نوشت. او نمی‌گفت قصد اشتباه بوده است، شرکت‌هایی که این مطالعات را انجام داده‌اند واقعاً می‌خواهند کمک کنند. اما انجام مطالعات فاکتورهای رتبه‌بندی بسیار سخت است و اثبات آن واقعاً سخت است.

البته در جامعه سئو پرهای زیادی را به هم ریخت. اما او بیشتر به این موضوع می پردازد که چرا کاری را انجام داده و چه چیزی می خواهد از آن به دست بیاورد.

می تو،د در مورد جف فرگوسن بیشتر بد،د دامنه دیجیتال و او را در توییتر دنبال کنید @CountXero.

شما می تو،د از طریق کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان این وبلاگ‌ها را بهتر کنم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

بحث انجمن در یوتیوب.
منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-209-34767.html