رابط تنظیمات کاملاً جدید • Yoastما بسیار هیجان زده هستیم که انتشار Yoast SEO 20.0 را اعلام کنیم. این نسخه دارای یک رابط تنظیمات کاملاً جدید و پیشرفته است که کار SEO شما را به سطح بعدی می برد. ما بسیار دقت کردیم تا رابطی را طراحی کنیم که منطقی و آسان باشد و در عین حال کاملاً برجسته باشد. این رابط کاربری Yoast SEO را جلوتر از منحنی می کند و ما را برای آینده ای روشن آماده می کند!

بهترین دوست سئوی جدید خود را ملاقات کنید

با Yoast SEO، ما همیشه بر ساخت بهترین افزونه سئو وردپرس تمرکز کرده‌ایم. ما ابتدا روی ویژگی ها کار کردیم در حالی که تجربه را برای مدتی فراموش کردیم. بنابراین یک رابط جدید برای Yoast SEO مدت زیادی در راه بود.

دادن یک لایه رنگ جدید به یک رابط کار سختی نیست، اما بازسازی کامل آن از ابتدا کار زیادی است. این به م،ای بازنگری است که چه چیزی به کجا می‌رود، چه کاری می‌خواهیم در آینده انجام دهیم، و همه اینها چگونه باید باشد. خوشبختانه ما آن را از بین بردیم!

تصویری که سایت را نشان می دهد بخشی از رابط تنظیمات جدید در Yoast SEO 20.0 است
رابط کاربری جدیدی که در Yoast SEO 20.0 معرفی می کنیم

یک رابط بهتر برای شما و ما

ما سخت کار کرده‌ایم تا این رابط کاربری عالی تنظیمات جدید را برای Yoast SEO به شما ارائه دهیم. برای ما، پایان یک دوران و آغاز یک آینده زیبا است. این رابط کاربری جدید ،یب ویژگی‌های جدید و بهبود Yoast SEO را برای ما آسان‌تر می‌کند و در عین حال تجربه‌ای مدرن را به شما ارائه می‌دهد که استفاده از آن لذت بخش است.

Joost de Valk، بنیانگذار Yoast، توضیح می دهد: «ما احساس کردیم که طراحی پیش فرض مدیریت وردپرس دیگر من، ما نیست. تیم محصول ما در تلاش بود تا تجربه ما را به سطح بعدی برساند. رابط وردپرس ما را کمی عقب نگه می داشت، زیرا رابط کاربری خارج از گوتنبرگ سال ها پیشرفت نکرده است.

Thijs de Valk، مدیرعامل Yoast می گوید: «من به آنچه که تیم در نسخه Yoast SEO 20.0 ساخته است، افتخار می کنم. “تیم ما می خواست این کار را انجام دهد، و آنها را تحویل دادند. این یک تغییر فنی برجسته است و ثابت می کند که ما دائما در حال بهبود و بهینه سازی هستیم. رابط کاربری جدید ما نشان می دهد که ما به ارائه بهترین تجربه ممکن به کاربران خود ادامه خواهیم داد. اولین قدم بسیار هیجان انگیز در سال 2023!»

یک ساختار منطقی برای تنظیمات در Yoast SEO 20.0

اولین چیزی که در مورد رابط کاربری جدید متوجه خواهید شد ظاهر شیک و مدرن و ناوبری ساده آن است. نوار کناری جدید به شما امکان می دهد بدون پیمایش در چندین صفحه یا منو، به سرعت و به راحتی به تمام تنظیمات و ویژگی های ضروری دسترسی داشته باشید. ما حتی یک ویژگی جستجو اضافه کرده‌ایم تا هر آنچه را که نیاز دارید بیابید.

در مستندات راهنمای ما، می‌تو،د راهنمای پیمایش در رابط تنظیمات جدید در Yoast SEO 20.0 و اینکه چه چیزی به کجا منتقل شده است، بیابید. یا برای مشاهده تنظیمات جدید، ویدیوی بالا را بررسی کنید.

چهار بخش اصلی

ما محتویات تنظیمات قدیمی را تغییر دادیم و آنها را به چهار بخش اصلی ت،یم کردیم:

 • عمومی:
  • امکانات سایت: در اینجا، می‌تو،د به راحتی ویژگی‌های خاص را روشن و خاموش کنید، از تحلیل‌های مختلف گرفته تا IndexNow و نقشه‌های سایت XML.
  • اصول اولیه سایت: در این بخش می تو،د اطلاعات اولیه سایت خود مانند نام و بر،ب وب سایت، به علاوه گزینه های فورس بازنویسی و موارد مشابه را بیابید.
  • نمایندگی سایت: این بخش حاوی اطلاعاتی در مورد سایت شما است که به موتورهای جستجو کمک می کند آن را از طریق داده های ساختاری Schema بهتر درک کنند، مانند اینکه آیا سایت نماینده یک شخص یا سازمان است و نام ها، آرم ها و حساب های رسانه های اجتماعی مرتبط هستند.
  • اتصالات سایت: در اینجا، می تو،د ابزارهای مختلف موتور جستجو مانند کنسول جستجوی گوگل و ابزار وب مستر بینگ را به سایت خود متصل کنید.
 • انواع محتوا:
  • در اینجا، تنظیمات سایت خود را برای هر نوع محتوا پیدا خواهید کرد. می‌تو،د تعیین کنید که هرکدام چگونه باید در جستجو ظاهر شوند، در رسانه‌های اجتماعی چگونه به نظر می‌رسند، و چه نوع داده‌های ساختاری Schema این محتوا را به بهترین شکل توصیف می‌کنند.
 • دسته ها و بر،ب ها:
  • مانند انواع محتوا، با این تفاوت که این برای طبقه بندی شما است.
 • پیشرفته:
  • در اینجا، ویژگی هایی مانند تنظیمات بهینه سازی Crawl را در Yoast SEO Premium خواهید دید. به علاوه گزینه های پودر سوخاری، به علاوه تنظیمات برای آرشیوهای مختلف و صفحات ویژه.

صفحات تنظیمات ویژگی های فردی

یکی از مهم ترین تغییرات در Yoast SEO 20.0 طرح جدید و بصری تمام صفحات تنظیمات فردی است. اکنون هر تنظیم دارای یک توضیح واضح و مختصر است که به آس، می‌تو،د بفهمید که چه کار می‌کند و چگونه از آن استفاده کنید. رابط جدید همچنین شامل پیوندهای روشنگری است تا زمینه بیشتری را برای بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جستجو به شما ارائه دهد. این باعث می شود که برای ،، که تازه به سئو هستند، کاربر پسندتر باشد.

این اسکرین شات تنظیمات پست را نشان می دهد که می تو،د نحوه نمایش پست های یورو در نتایج جستجو را تعیین کنید
مثل یک نفس تازه

Yoast SEO 20.0 یک تغییر دهنده بازی است

به طور کلی، Yoast SEO 20.0 یک گام بزرگ رو به جلو در توسعه این افزونه است و ما مطمئن هستیم که به شما کمک می کند تا اه، سئوی خود را راحت تر به دست آورید. رابط کاربری جدید تمیزتر، شهودی تر و کاربرپسندتر است. اکنون برای شما آسان تر از همیشه بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جستجو است. ما خوشحالیم که شما شروع به استفاده از رابط جدید کنید و خودتان آن را ببینید.

از اینکه Yoast SEO را انتخاب کردید متشکریم. ما مشتاقانه منتظریم تا با رابط تنظیمات جدید و فوق مدرن خود به شما در بهبود رتبه وب سایت خود کمک کنیم. و به یاد داشته باشید، این تنها آغاز است!

نظر خود را در نظرات زیر به ما بگویید!

ادوین تونن

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. قبل از پیوستن به Yoast، او سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/yoast-seo-january-24-2023/