راهنمای کامل برای مبتدیان » رتبه ریاضیآیا سعی می کنید بفهمید که چگونه مهم ترین مطالب وبلاگ خود را در بالای صفحه قرار دهید تا خوانندگان بتوانند ابتدا آنها را ببینند؟

پست های ،بنده به کمک شما می آیند!

یک پست ،بنده در بالای پست های شما سنجاق می شود. به عبارت ساده، با اضافه ، پست های جدید به سایت خود، این پست ها به پایین منتقل نمی شوند.

پست های ،بناک مزایای زیادی دارند و به طور گسترده برای تبلیغ مهم ترین و آموزنده ترین پست های وب سایت شما استفاده می شوند.

حال سوال این است که چگونه می توان پست های ،بناک در وردپرس ایجاد کرد؟

این پست شما را با بهترین روش ها برای استفاده از پست های ،بنده در وب سایت وردپرس خود آشنا می کند تا بتو،د از مزایای این ویژگی قدرتمند بهره مند شوید.

اما قبل از شروع، اجازه دهید ابتدا بفهمیم که چرا و کجا باید از پست‌های ،بنده در وردپرس استفاده کنید.

1 چرا باید از پست های ،بناک در وردپرس استفاده کنید؟

شما این وزوز را شنیده اید و شاید حتی چند مورد از خودتان داشته باشید: محتوا پادشاه است. اما این برای وب سایت شما چه م،ایی دارد؟

این بدان م،است که برای ایجاد حضور قوی و افزایش زمان بازدیدکنندگان در سایت خود، باید زمان و انرژی بیشتری را روی پست‌های وبلاگ، صفحات و سایر محتوای خود سرمایه گذاری کنید.

اگر هرگز از پست های ،بنده در وردپرس استفاده نکرده باشید، ممکن است عجیب به نظر برسد. اما در واقعیت، استفاده از پست‌های ،بنده در وردپرس راهی مفید برای هدایت ترافیک اضافی به سایت شما است، به خصوص اگر محتوای زیادی در وب سایت خود داشته باشید.

این به این دلیل است که به افراد اجازه می دهد یک بلوک محتوا را به بالای صفحه وب سایت شما پین کنند تا همیشه قابل مشاهده باشد و افراد را برای مدت طول، تری در وب سایت شما نگه دارد. این به این م،ی است که می تو،د ترافیک اضافی زیادی را از افرادی دریافت کنید که آماده ، وب سایت شما بودند اما در ابتدای ورود به صفحه شما گیر کرده بودند.

جدا از نمایش بهترین و مهم ترین پست های خود، می تو،د اعلان های بزرگی برای ،بندگی وب سایت خود ایجاد کنید. به ،وان مثال، داشتن معاملات وابسته که به نفع شما و بازدیدکنندگان وب سایت شما باشد، رایج است. می‌تو،د با ایجاد یک پست ،بنده، پستی ایجاد کنید که در آن قرارداد و آنچه بازدیدکنندگان شما می‌توانند از آن سود ببرند، ایجاد کنید.

2 نمونه هایی از پست هایی که می تو،د ،بناک علامت گذاری کنید

2.1 پست های تبلیغاتی یا هدیه

اگر سایت شما میزبان یک هدیه یک هفته ای است و شما هر روز یک پست می نویسید، پست هدیه شما پس از 4/5 روز از پخش زنده کاملاً نامرئی می شود زیرا جدیدترین پست های شما آن را در سطوح مختلف پایین می آورد.

این احتمال وجود دارد که مشارکت شما کاهش یابد زیرا یافتن آن آسان نخواهد بود. ،باندن این پست یک راه حل سریع است.

برای تضمین اینکه پست تبلیغاتی شما بیشترین دیده شدن را دارد و پیشنهاد فعال است، می‌تو،د هنگام ایجاد کمپین‌های فروش تبلیغاتی، آن را ،بناک کنید.

2.2 اخبار مهم، اطلاعیه یا به روز رس، پست ها

پستی را در بالای وبلاگ خود قرار دهید و بازدیدکنندگان مطمئناً متوجه خواهند شد که آیا به روز رس، مهمی را برای محصولات خود راه اندازی می کنید یا شرایط استفاده خود را تغییر می دهید.

این همچنین در مورد پست هایی با اعلان های عمومی صدق می کند.

2.3 پست های محتوای ستون

محتوای ستون یک وبلاگ مرتبط ترین و به اشتراک گذاشته شده ترین محتوای هر وبلاگ است.

اما با انتشار پست های جدیدتر، محتوای این ستون تا حدودی درگیر می شود.

مطمئناً، می‌تو،د صفحه‌ای ایجاد کنید که برخی از بهترین پست‌های شما را جمع‌آوری کند، اما راهی برای اطمینان از اینکه خوانندگان این صفحه را مرور می‌کنند و پست‌هایی را برای خواندن انتخاب می‌کنند، وجود ندارد.

پست‌های ،بنده در وردپرس راهی مفید برای انجام این کار در اختیار شما قرار می‌دهند. محتوای ستون شما به این ترتیب می تواند همیشه سبز بماند.

3 چگونه در وردپرس پست های ،بناک ایجاد کنیم؟

ویژگی پست ،بنده یک بخش استاندارد وردپرس است، اگرچه در کنار هم قرار دارد. وردپرس دارای یک ویژگی داخلی برای ،باندن هر پست به صفحه اول است.

برای ایجاد پست های ،بنده در وردپرس، پستی را که می خواهید ،بناک باشد ویرایش کنید یا یک پست جدید ایجاد کنید.

در صفحه پس از ویرایش، خود را خواهید دید پست تنظیمات به سمت نوار کناری سمت راست. کلیک کنید روی وضعیت و قابلیت مشاهده بخش همانطور که در زیر نشان داده شده است.

ایجاد پست های ،بنده در وردپرس

اکنون یک گزینه چک با، برای مشاهده خواهید کرد به بالای وبلاگ ب،بید. برای ،باندن پست، کادر را علامت بزنید. هنگامی که کادر را علامت زدید، می تو،د به روز رس، یا انتشار پست شما

پست ،بنده

خودشه! تا زم، که چک را حذف نکنید، پست شما به صفحه اول وبلاگ شما خواهد ماند.

پست ،بنده

آسان پیزی، درست است؟ اما اگر بخواهید یک پست قدیمی را به ،وان یک پست ،بنده در وب سایت خود ایجاد کنید، چه؟ بیایید در بخش بعدی بد،م.

3.1 یک پست قدیمی را ،بناک کنید

می تو،د پست های قدیمی خود را با ویرایش سریع ویژگی.

حرکت به پست ها > همه پست ها صفحه را از داشبورد وردپرس خود و ،وان پست خاص را جستجو کنید. در مرحله بعد، بر روی ویرایش سریع گزینه زیر آن

پست های قدیمی تر را به ،وان پست ،بناک بسازید

پس از آن، گزینه های ویرایش سریع، از جمله یک چک با، ،بنده در سمت راست را مشاهده خواهید کرد. شما باید کادر را علامت بزنید و روی آن کلیک کنید به روز رس، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

پست ،بنده با استفاده از ویژگی ویرایش سریع

اکنون پست شما در بالای وبلاگ به ،وان یک پست ،بنده نشان داده می شود.

پست قدیمی ،بنده است

3.2 پلاگین های جایگزین

به یاد داشته باشید که درمان ،بنده فقط برای پست ها رزرو نمی شود. می تو،د از آن در وب سایت خود برای انجمن ها، منوها و نوارهای فرعی استفاده کنید.

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که صفحه ای را به پایین اسکرول کرده باشید و منو یا نوار کناری صفحه شما را دنبال کند؟ اگر چنین است، قبلاً یک منوی ،بنده و نوار کناری ،بنده را دیده اید.

البته برای رسیدن به این هدف به یک افزونه متفاوت نیاز خواهید داشت. ما چند افزونه را فهرست کرده‌ایم که می‌توانند به شما در ارسال پست‌های ،بنده کمک کنند.

منوی ،بنده (یا هر چیزی!) در اسکرول یک افزونه ،بنده جامع تر است که بر روی آیتم های منو تمرکز دارد. این یک راه عالی برای همیشه نگه داشتن منو روی صفحه بازدیدکننده است. این باعث صرفه جویی در وقت با ارزش آنها می شود اگر مجبور نباشند یک صفحه را برای رفتن به منو پشتیبان ببرند.

برای نصب افزونه به آدرس زیر بروید افزونه ها > افزودن جدید بخش داشبورد وردپرس شما افزونه Sticky Menu & Sticky Header را جستجو کنید و آن را نصب و فعال کنید. استفاده از این افزونه بدون دردسر است و همه این کارها در بخش ابزارک های وردپرس انجام می شود.

منوی ،بنده و سربرگ ،بنده

با رایگان هدر ،بنده ساده در اسکرول افزونه، شما به راحتی می تو،د یک هدر ،بنده به هر قالب وردپرس اضافه کنید. این افزونه گزینه‌های ساده‌ای برای لوگو، رنگ‌ها، «دکمه پست بعدی»، کشویی و موارد دیگر ارائه می‌دهد.

به همین ترتیب می تو،د افزونه را از داشبورد وردپرس خود نصب و فعال کنید.

هدر ،بنده ساده در اسکرول

4 نتیجه

پست‌های ،بنده، مرتبط‌ترین اطلاعات شما را در بالای صفحه قرار می‌دهند که چندین مزیت دارد. این کمک می‌کند تا وب‌سایت شما برای بازدیدکنندگان جدید منظم‌تر به نظر برسد و به‌ویژه زم، مفید است که دائماً پست‌های جدیدی اضافه می‌کنید که پست‌های مهم را مدفون می‌کنند.

در این راهنمای قطعی، ما تمام راه‌های ممکن برای افزودن پست‌های ،بنده به وب‌سایت وردپرس را نشان داده‌ایم. و همچنین در مورد اهمیت پست‌های ،بنده و زم، که باید از آنها استفاده کنید صحبت کرد.

بنابراین، چه نوع پست هایی را در وب سایت خود به ،وان ،بناک علامت گذاری می کنید؟ چگونه از آنها در وب سایت خود استفاده می کنید؟ به ما اطلاع دهید توییت ، @rankmathseo.
منبع: https://rankmath.com/blog/sticky-posts-in-wordpress/