1 روز باقی مانده برای 30٪ تخفیف در تمام محصولات • Yoastامروز دوشنبه سایبری است و معاملات جمعه سیاه Yoast همچنان قوی هستند. آیا تا به حال درخواست تخفیف 30 درصدی خود را داده اید؟ اگر نه، عجله کنید! زمان رو به اتمام است. ویژگی‌های پیشرفته افزونه‌های Premium ما را دریافت کنید و از رقبای خود در Google پیشی بگیرید. آیا به دنبال صرفه جویی در زمان و دسترسی به ابزارهای آسان و نکات عملی برای افزایش رتبه خود هستید؟ آره؟! سپس باید Yoast SEO Premium را دریافت کنید!

فروش سایبر دوشنبه 2022 ما اکنون به پایان رسیده است. اما همچنان می‌تو،د در خبرنامه ما ثبت‌نام کنید: همه آ،ین اخبار و پست‌های وبلاگ Yoast SEO را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل خواهید گرفت. همین الان ثبت نام کنید تا فروش بعدی ما را از دست ندهید!

هنوز قانع نشدی؟ در این پست، همه چیز درباره مزایای Yoast SEO Premium و اینکه چرا سایت شما نمی تواند بدون آن کار کند – به یکی از افزونه های دیگر ما علاقه مند هستید، به شما خواهیم گفت؟ این پست را بررسی کنید!

محتوایی بنویسید که در موتورهای جستجو رتبه بندی کند

برای متمایز شدن در موتورهای جستجو، باید محتوایی با کیفیت بالا و سئو پسند بنویسید. سئو همچنان پادشاه (یا ملکه!) است. چرا؟ مردم محتوای سئو پسند فی نفسه نمی خواهند. آنها آنچه را که محتوای سئو پسند می تواند برای آنها انجام دهد را دوست دارند. شما باید متن خود را برای کلمات کلیدی من، بدون بهینه سازی بیش از حد بهینه کنید. متن شما باید به راحتی قابل خواندن باشد. شما قطعا باید کلمات کلیدی را در یک متن اضافه کنید. شما باید متن خود را بهینه کنید. با این حال، بهینه سازی برای موتورهای جستجو هرگز نباید خوانایی متن شما را به خطر بیندازد. این می تواند به رتبه شما آسیب برساند.

Yoast SEO Premium تجزیه و تحلیل پیشرفته ای دارد که اشکال مختلف و مترادف کلمات را تشخیص می دهد. این می تواند جمع، زمان گذشته و دیگر ترتیب کلمات را تشخیص دهد. می تو،د کلمات کلیدی مرتبط را نیز اضافه کنید. با Yoast SEO Premium، می تو،د متن خود را برای سئو بهینه سازی کنید بدون اینکه خوانایی متن را به خطر بیندازید.

تنظیم عبارات کلیدی و مترادف های مرتبط در افزونه Yoast Premium SEO
نمونه ای از متن بهینه سازی شده با Yoast SEO Premium برای [puppy training] با مترادف [obedience cl،es]

به گوگل کمک کنید تا سایت شما را درک کند

گوگل بسیار عالی است، اما برای درک ساختار سایت شما به کمک نیاز دارد. همیشه به خاطر داشته باشید که ربات های گوگل لینک های داخلی شما را دنبال می کنند. این راهی است که گوگل در سایت شما می ،د. ی،ی شما نمی تو،د هیچ بن بست یا 404 در سایت خود داشته باشید. در غیر این صورت گوگل گم می شود. Yoast SEO Premium به شما کمک می کند تا از تمام 404 ها مراقبت کنید مدیر تغییر مسیر

پست‌هایی که دارای تعداد زیادی هستند، برای Google مهم‌تر از پست‌هایی با پیوندهای داخلی کم یا بدون لینک هستند. این بدان م،ی است که شما باید پیوندهای داخلی خود را بهینه کنید تا گوگل بداند مهمترین محتوا چیست. Yoast SEO Premium ارائه می دهد تمرینات عملی سئو به شما کمک می کند تا به سرعت ساختار پیوند داخلی خود را بهبود و بهینه کنید. همچنین، شما دریافت خواهید کرد پیشنهادات پیوند داخلی در هر پست برای تقویت بیشتر ساختار پیوند داخلی شما.

تمرین محتوای سنگ بنا در Yoast SEO Premium به شما کمک می کند تا به مهمترین مقالات پیوند دهید

سئوی یک وب سایت در حال رشد را مدیریت کنید

اگر به افزودن محتوا به وب سایت خود ادامه دهید، گوگل برای ،یدن در یک سایت بزرگ با مشکل بیشتری مواجه خواهد شد. و با محتوای قدیمی چه باید کرد؟ شما نباید محتوای قدیمی و قدیمی در سایت خود داشته باشید. چگونه همه آن را پیگیری می کنید؟

Yoast SEO Premium به شما کمک خواهد کرد نگهداری سئو. ما به شما یادآوری می کنیم که آن مقالات قدیمی را به روز کنید و به شما می گوییم که آیا ضروری ترین صفحات خود را به طور مرتب به روز نمی کنید. ما تمرینات سئو به شما کمک می کند سئوی خود را پیگیری کنید و انواع مشکلاتی را که در صورت بزرگ شدن سایت شما با آن مواجه خواهید شد، حل کنید. با تمرینات سئو، ما به شما کمک می کنیم کار را انجام دهید. ما کار را بسیار آسان کرده‌ایم که در سئوی سایت خود باقی بم،د و در زمان و تلاش گرانبهایتان صرفه‌جویی کنید. اگر مراحل تمرینات ما را دنبال کنید، مطمئن می شویم که وب سایت شما قابل ،یدن است.

Yoast SEO Premium همچنین به شما امکان می دهد به ویژگی اخیری که برای بهینه سازی ،یدن در سایت شما ساخته شده است دسترسی داشته باشید. این تنظیمات پا،ازی ،یدن به شما کنترل بیشتری بر روی URL ها، اسکریپت ها و ابرداده های غیر ضروری و بی اهمیت در وردپرس می دهد که می خواهید گوگل را از ،یدن باز دارید. وردپرس به طور خودکار این موارد را به سایت شما اضافه می کند و فقط سربار غیر ضروری را اضافه می کند. مسدود ، این URL ها ،یدن سایت شما را آسان تر می کند – سایت شما را بسیار پایدارتر می کند!

در بخش بهینه سازی Crawl Yoast SEO Premium، گزینه های زیادی برای تنظیم دقیق ،یدن پیدا خواهید کرد.

با Yoast SEO آکادمی همه چیز را در مورد SEO بیاموزید

،ید Yoast SEO Premium به شما کمک می کند دسترسی به تمام دوره های آنلاین آکادمی Yoast SEO. و تو این را می خواهی! ما به شما کمک می کنیم تا با تحقیق کلمات کلیدی و نحوه تنظیم استراتژی پیوند داخلی شروع کنید، اما همچنین همه چیز را در مورد داده های ساختاریافته به شما آموزش خواهیم داد. هر آنچه که می خواهید در مورد سئو بد،د در یکی از دوره های ما پوشش داده شده است.

هر دوره شامل چندین فیلم کوتاه، مطالب خواندنی و آزمون‌ها است. ما نکات عملی زیادی را به اشتراک خواهیم گذاشت که می تو،د بلافاصله آنها را عملی کنید.

نمونه کوچکی از آنچه در آکادمی Yoast SEO موجود است

فقط چند ساعت تا سبز شدن در دوشنبه سایبری باقی مانده است!

منتظر چی هستی؟ حتما همین امروز سبز شوید و Yoast SEO Premium را با 30 درصد تخفیف ،یداری کنید. و شروع به پیشی گرفتن از رقبای خود کنید! اما سریع باشید، زیرا این فروش برای همیشه ادامه نخواهد داشت…

،ید کنید Yoast SEO Premium اکنون!

قفل ویژگی های قدرتمند و خیلی بیشتر برای سایت وردپرس خود با افزونه Yoast SEO Premium!

ماریکه ون د راکت

ماریکه رئیس استراتژی Yoast و بنیانگذار آکادمی Yoast SEO است. او دوست دارد ایده ها و محصولات جدیدی ارائه دهد تا SEO را برای همه قابل دسترس کند و از رشد سالم Yoast اطمینان حاصل کند!

آواتار ماریکه ون د راکت


منبع: https://yoast.com/cyber-monday-sale-at-yoast/