10 ستون برتر متخصص SEO در سال 2022 در سرزمین موتورهای جستجواز زم، که Search Engine Land راه اندازی شد، ما به کارشناسان سئو بستری برای به اشتراک گذاشتن دانش عمیق و بینش به موقع خود داده ایم – با هدف کمک به شما در حل مشکلات، مدیریت چالش ها و درک تغییرات دائمی چشم انداز SEO.

به همین دلیل یکی از اولویت‌های من در سال جاری کمک به راه‌اندازی مجدد برنامه کارشناس موضوع زمین موتور جستجو بود، که در چند سال گذشته در بیشتر موارد متوقف شده بود.

در زیر پیوندهایی به 10 ستون سئوی موتور جستجوی زمین که بیشترین خوانده شده و باید خوانده شود را در سال 2022 مشاهده خواهید کرد که توسط گروه فوق العاده ما از کارشناسان موضوع ارائه شده است.

باید اولاف کوپ را که سه مورد از 10 ستون محبوب سئو سال را نوشته است، به رسمیت بشناسم. شگفت انگيز!

تجزیه و تحلیل SERP برای این اه، ،د به شما کمک می کند محتوای من،ی را ایجاد کنید که جستجوگر می خواهد پیدا کند. (توسط اولاف کوپ. منتشر شده در 18 ژوئیه.)

گوگل تعریف خود از YMYL را تغییر داده است، تعریف صفحات با کیفیت پایین و موارد دیگر را اصلاح کرده است. در اینجا جزئیات است. (توسط لیلی ری. منتشر شده در 28 ژوئیه.)

بینش های قدرتمندی را برای اطلاع رس، تلاش های بازاریابی خود به دست آورید. از اپراتورها و دستورات جستجوی پیشرفته گوگل زیر به نفع خود استفاده کنید. (توسط جان کلارک. منتشر شده در 3 اکتبر.)

آیا گام بعدی MUM Google برای تبدیل شدن به یک موتور جستجوی صرفا م،ایی است؟ بیاموزید که MUM چه م،ایی برای آینده سئو می تواند داشته باشد. (توسط اولاف کوپ. منتشر شده در 15 آوریل.)

آیا می خواهید بد،د یادگیری ماشین چگونه بر جستجو تأثیر می گذارد؟ بیاموزید که چگونه گوگل از مدل ها و الگوریتم های یادگیری ماشینی در جستجو استفاده می کند. (توسط دیو دیویس. منتشر شده در 2 می.)


دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به تکیه می کنند.


سئوکاران ممکن است با تغییرات دیگری مشابه راه اندازی پنگوئن در 10 سال پیش مواجه شوند. در اینجا چیزی است که باید در مورد به روز رس، جدید گوگل بد،د. (توسط ماری هاینز. منتشر شده در 22 اوت.)

آیا می خواهید سایت وردپرس خود را برای ترافیک و رتبه بندی بهتر راه اندازی کنید؟ مطمئن شوید که این تنظیمات سایت را برای بهبود سئوی خود دنبال می کنید. (توسط جان مک آلپین. منتشر شده در 15 سپتامبر.)

نتایج مقایسه پوشش کلمات کلیدی چهار ابزار پیشرو سئو برای دامنه ها در فضای دارویی را مشاهده کنید. (توسط تایلور هرمانسون. منتشر شده در 19 سپتامبر.)

درباره برخی از سیگنال‌های بالقوه‌ای که Google ممکن است برای سنجش اینکه آیا محتوا و نام تجاری شما EAT قوی دارند یا خیر استفاده می‌کند، بیاموزید. (توسط اولاف کوپ. منتشر شده در 18 مارس.)

گاهی اوقات بهترین ابزار سئو رایگان هستند. یاد بگیرید که چگونه از این فرمول ها برای صرفه جویی در زمان و کاهش خطاهای دستی استفاده کنید. (توسط جکی چو. منتشر شده در 30 ژوئن.)


زمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

دنی گودوین

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی بزرگ و رویدادهای مجازی سخنر، کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پاد،ت‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/top-10-seo-expert-columns-2022-390024