5 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران ️【آپدیت 1402】 | تکس مپ


5 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران ️【آپدیت 1402】 | تکس مپ

برای جستجوی بهترین وکیل مالیات تهران، نام برترین وکیل تهران را می‌توان از گوگل جستجو کرد. تمامی افراد حقیقی و حقوقی میتوانید به کمک وکیل مالیاتی پس از گرفتن کد اقتصادی مالیاتی از مزایای مختلف کد اقتصادی بهره مند شوند. برای اینکه بتوانید مشمول جرایم مالیاتی نشوید یا در صورتی که از جرایم مالیاتی شامل حال شما شد از تخفیف مالیاتی در این زمینه بهره مند شوید می توانید از بهترین وکیل خوب تهران در حوزه تخصص مالیاتی کمک بگیرید. اگر همچنان مودی به مالیات در نظر گرفته شده از طرف هیئت حل اختلاف از تجدید نظر اعتراض داشته باشد؛ می‌تواند ظرف مهلت ۳۰ روز مدارک خود را به شورای عالی مالیاتی ارجاع دهد و اعتراض خود را در آنجا جهت پیگیری و ثبت کند. میباشد .پس از پیگیری های شما یا وکیلتان نتیجه نهایی از طرف اداره مالیات اعلام می شود.اگر پروسه اعتراض مالیاتی خود را به وکیل مالیاتی بسپارید؛ معمولاً مدت زمان رسیدگی و پیگیری به اعتراض مالیاتی شما بیشتر از ۱۰ روز طول نمی کشد.چراکه وکیل دعاوی مالیاتی پرونده شما را برای رسیدگی به اعضای مربوطه ارجاع می دهد. بر اساسماده ۱۰۵ قانون مالیات مستقیمتمامی درآمد شرکت ها و درآمد ناشی از فعالیت های انتفاعی کلیه افراد حقوقی که از منابع مختلفی در ایران یا خارج از ایران کسر میشود پس از تعیین وضعیت ضرر و زیان ناشی از منابع غیر معافی و کسر معافیت های مقرر مشمول مالیات خواهند بود.

  • ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مالیاتی در تهران مشغول است و دارای سوابق کاری درخشان می باشد.
  • برای اطلاع از هزینه وکیل مالیاتی کافیست با شماره های روی سایت صلح میزان تماس بگیرید.
  • همچنین باید کلی پرسنل مالی را از آخرین تغییرات قوانیت مالیاتی و مالی، آگاه کند.
  • عقد قرارداد با وکیل مالیاتی به صورت توافقی می باشد پس بهتر است قبل از گفتگو با وکیل، اول در رابطه با هزینه صحبت کنید و توافق نمایید.

آقای دریاباری به پرونده های مالیاتی اشخاص حقوقی، تراکنش های مشکوک بانکی و مالیات بر ارث رسیدگی و پیگیری های لازم را به عمل می آورند. همچنین تهیه و تنظیم لایحه مالیاتی و لوایح اعتراضیه، اعتراض به برگه تشخیص مالیات و حضور در هیأت های حل اختلاف مالیاتی از دیگر وظایف وکیل مالیاتی است. مودیان مالیاتی، در موارد بسیاری از مبلغ مالیاتی خود ناراضی هستند و نسبت به آن شکایت دارند.

اینستاگرام وکلای قانون

بعد از دریافت مدرک دانشگاهی، باید در یک دوره آموزشی مخصوص حرفه وکیل مالیات شرکت کنید. این دوره‌ها برای خوشه‌ای از موضوعات مالیات، حقوق و مقررات مالیاتی شامل آموزش و تمرین های عملی هستند. مدیران شرکت ها از قوانین مالیاتی نا آگاه هستند بنابراین نیازمند مشاوره می باشند که با بیان ساده در عین حال کارشناسی شده موارد مالیاتی را به آن ها اطلاع دهند. یک وکیل مالیاتی باید در امور مالی بهترین و درست ترین تصمیم را بگیرد که از نظر حقوقی کاری بسیار سخت و دشوار است و وظیفه مهم تری نسبت به یک حسابدار دارد. ارائه مشاوره های گوناگون حقوقی در زمینه های مالیات بر درآمد ، مالیات بر ارث ، مالیات بر نقل و انتقال املاک و مالیات بر اجاره و…. وکلای مالیاتی هستند که با قبول پرونده‌های مالیاتی در ارث طرح‌های دفاعی بسیار خوبی دارند و این افراد با قبول پرونده‌های مالیاتی به مودیان مالیاتی کمک می‌کنند تا مالیات خود را به‌صورت دقیق پرداخت کنند و از دست مالیات‌های سنگینی که بدون حساب گریبان گیرشان شده است، خلاص شوند‌.

اعتراض مالیاتی

دولت هر کشور با استفاده از مالیات، توانایی فراهم کردن یکسری خدمات را برای مردم انجام می دهد و خدمات اجتماعی را به مردم ارائه خواهد داد. در صورتی که مالیات پرداخت نشود، مجازاتی در نظر گرفته شده و شامل قوانین کیفری می شوند. بنابراین هر زمان که گرفتار مشکلات مالیاتی باشید نیاز است تا از یک وکیل خبره کمک بخواهید که سال هاست که در انجام موضوعات مالیاتی تخصص داشته و بهتر می تواند به این امور رسیدگی کند. وقتی نوبت به مالیات می‌رسد، چیزهای زیادی وجود دارد که می‌تواند ما را به چالش بکشد.

چه کسانی باید مالیات پرداخت کنند؟

زیرا این مجموعه‌‌ها اعتبار و مشهوریت خود را با ارائه خدمات شایسته و بی نقص به دست آورده‌اند و آن‌ها از بهترین وکلای مالیاتی با عملکرد خوب و تجربه بالا در مجموعه خود استفاده می‌کنند. در واقع با تعهد و وجدان کاری، صلاح مجموعه و یا فرد موکل خود را در اولویت کار قرار دهد و تمام توان خود را در جهت حل مشکلات مالی و مالیاتی موکل خود قرار دهد و در کل به دنبال کاهش مالیات های اعمال شده بر موکل باشد. یک وکیل مایاتی خبره باید توانایی بالایی در تنظیم اظهار نامه‌ها و لایحه‌ها داشته باشد و به بهترین نحو و بدون مشکل خاصی آن‌ها را تحریر کند، به گونه‌ای که در اداره مالیات، هیچگونه ایرادی به آن‌ها وارد نباشد. در این صورت برای مجموعه یا فرد موکل مشمول اعمال جرائم مالیاتی سنگینی نمی‌شوند. وکلای مالیاتی در بسیاری از جلسات مالیاتی حضور پیدا کرده و با دفاع از اظهارنامه‌های مالیاتی از ثبت تخلفات مالیاتی توسط اداره مالیات و سایر ادارات مربوطه جلوگیری می‌کند، در واقع تمامی امور مالیاتی شما را برعهده می‌گیرد. پیچیده شدن قوانین مالیاتی سبب شده است که در صورت عدم آگاهی از این قوانین و انجام اقدامات مناسب با جرائم مالیاتی مواجه شوید.