Google Update، توییتر گوگل را مسدود کرد، Bing از ChatGPT حذف شد و موارد دیگر SEO، PPC و اخبار Analyticsامروز صبح، شاهد حرکت قابل توجهی در رتبه بندی و الگوریتم نتایج جستجوی گوگل هستیم. توییتر کاربران ثبت نام‌نشده را از دیدن توییت‌ها مسدود کرد، که Googlebot را مسدود کرد و منجر به کاهش شدید ترافیک جستجوی Google شد، اما چند روز بعد، توییتر آن را برطرف کرد. بینگ چت کارایی خود را بهبود بخشید و تاخیر را 25٪ کاهش داد. OpenAI ویژگی جستجوی Bing را در ChatGPT به دلیل مشکلات دیوار پرداخت غیرفعال کرد. بینگ چت راهی برای عدم جستجوی پاسخ در وب اضافه می کند. گوگل گفت که ایده های جدیدی را برای robots.txt ایجاد خواهد کرد که ممکن است برای فناوری هوش مصنوعی مولد بهتر عمل کند. Google Search Generative Experience می‌تواند موجودی فروشگاه محلی را نشان دهد. گوگل در حال آزمایش است که نام نویسندگان را در چرخ فلک داستان های برتر نشان دهد. من گزارش ماهانه وب مستر گوگل را پست کردم. گوگل گفت که هیچ فاکتور رتبه‌بندی کمبود ارتباط را جبران نمی‌کند. گوگل گفت /blog یا نه، مهم نیست و نمی گوید گوگل اشتباه می کند. ویرایش‌هایی که در ساعات کاری تبلیغات سرویس محلی Google خود انجام می‌دهید، ظرف ۲۴ ساعت در نمایه‌های ،ب‌وکار Google نشان داده می‌شوند. Google Merchant Center در حال ارائه تخفیف های خودکار است. Google Ads Editor نسخه 2.4 اکنون منتشر شده است. Google Ads نمونه هایی را از خط مشی های ا،امات قانونی حذف می کند. Google Analytics UA3 هنوز در حال جمع‌آوری داده‌ها برای برخی است، اما برای چه مدت طول،‌تر. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حمایت شده توسط بروسکلی، که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-07-07-2023-35671.html