Mastodon و بهبود زبان فراگیر • Yoastپس از معرفی موفقیت آمیز رابط تنظیمات جدید در Yoast SEO 20.0، اخبار هیجان انگیزتری داریم! ما با Mastodon، شبکه اجتماعی غیرمتمرکز و منبع باز یکپارچگی ایجاد کرده ایم. کاربران Yoast SEO Premium اکنون می توانند پیوند را در نمایه Mastodon خود با این ادغام تأیید کنند. ما همچنین نمایه شما را به داده های ساختاری که برای سایت شما تولید می کنیم اضافه می کنیم. به علاوه، ما در حال بهبود تجزیه و تحلیل زبان فراگیر خود در Yoast SEO 20.1 هستیم.

Mastodon در حال برداشتن بخار است

از زمان تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، بسیاری از مردم به جایگزین محبوب منبع باز، Mastodon، نقل مکان کرده اند.

ماستودون بخشی از است فدیورس (،یبی از کلمات فدرال شده و کائنات). برخلاف توییتر، این یک شبکه غیرمتمرکز از جوامع و پلتفرم‌ها است که توسط نرم‌افزار ارتباطی منبع باز پشتیب، می‌شود. این یک جایگزین برای متمرکز رسانه های اجتماعی، به کاربران اجازه می دهد تا کنترل بیشتری بر روی شبکه های اجتماعی خود داشته باشند حریم خصوصی و داده ها. همچنین گزینه های بیشتری را برای افراد برای پیوستن به جوامع بر اساس منافع و ارزش های مش، فراهم می کند.

معرفی یکپارچه سازی Mastodon با Yoast SEO 20.1

ادغام Mastodon در Yoast SEO Premium دو کار را انجام می دهد:

 1. این به شما کمک می کند پیوند سایت خود را در نمایه Mastodon خود تأیید کنید
 2. نمایه Mastodon شما را به آن اضافه می کند sameAs داده های ساختاری که ما برای سایت شما تولید می کنیم

ادغام به کاربران اجازه می دهد تا پیوندهای موجود در نمایه Mastodon خود را به سرعت و به راحتی تأیید کنند. به سادگی یکپارچه سازی Mastodon را روشن کنید، URL نمایه خود را در Yoast SEO اضافه کنید و یک لینک به سایت خود در خود Mastodon اضافه کنید. پس از آن، صفحه Mastodon خود را بازخو، کنید، که باید یک پیوند تأیید شده سبز در نمایه شما نشان دهد.

لینک نمایه Mastodon خود را در بخش نمایندگی سایت Yoast SEO وارد کنید

داده های ساختار یافته Schema برای Mastodon به طور خودکار کار می کند. پس از افزودن نمایه Mastodon خود در تنظیمات Yoast SEO، آن پیوند را به نمودار داده های ساختاری که برای سایت شما تولید می کنیم اضافه می کنیم. ما از همان استفاده می کنیم sameAs لینک برای پلتفرم های دیگر این امر باعث می شود موتورهای جستجو به راحتی همه پلتفرم های دیگری را که در آنها فعال هستید شناسایی کنند.

این ادغام بخشی از تعهد مستمر ما به ایجاد و توزیع محتوا تا حد امکان یکپارچه برای کاربرانمان است. ارزش‌های ما با تمرکز ماستودون بر روی وب باز، حریم خصوصی کاربر، آزادی بیان و ایجاد جامعه همسو هستند. بنابراین ما هیجان زده هستیم که این ادغام را به کاربران خود ارائه دهیم. الآن امتحانش کن!

همچنین، یکپارچه سازی Easy Di،al Downloads

علاوه بر ادغام Mastodon، ما یک ادغام برای افزونه محبوب Easy Di،al Downloads (EDD) وردپرس اضافه کرده ایم. ما ،وجی طرحواره Easy Di،al Download را برای این ادغام بهبود دادیم و آن را به نمودار طرحواره Yoast SEO گره زدیم. این ،یب را بسیار قوی تر می کند. می تو،د آن را در بخش Integrations Yoast SEO فعال کنید.

افزونه‌های بیشتر با Yoast SEO Schema API ادغام می‌شوند

بهبود تجزیه و تحلیل زبان فراگیر

در ماه‌های گذشته، ما سخت تلاش کرده‌ایم تا تجزیه و تحلیل زبان فراگیر خود را تا حد امکان مفید کنیم. در Yoast SEO 20.1، ما نسخه بهبود یافته ای از تجزیه و تحلیل زبان فراگیر خود را منتشر می کنیم. این جدیدترین افزوده به مجموعه ابزارهای سئو ما بر اهمیت استفاده از زب، که شامل، محترمانه و عاری از تعصب باشد تأکید می کند.

زبان یکی از قدرتمندترین ابزارها برای ایجاد دنیایی فراگیرتر است. با تجزیه و تحلیل زبان فراگیر، ما می خواهیم به کاربران خود قدرت دهیم تا از طریق نوشتار خود تأثیر مثبتی بگذارند.

ایجاد محتوایی که با همه مخاطبان طنین انداز شود، در چشم انداز دیجیتال که به سرعت در حال تغییر و متنوع است، ضروری است. تجزیه و تحلیل زبان فراگیر بازخوردی در زمان واقعی در مورد زبان استفاده شده در محتوای شما ارائه می دهد و پیشنهاداتی را ارائه می دهد تا به شما در ایجاد محتوای فراگیرتر کمک کند.

اگر استفاده از تجزیه و تحلیل زبان فراگیر جدید و بهبود یافته را شروع نکرده اید، اکنون آن را امتحان کنید! به ایجاد یک جامعه دیجیتالی فراگیرتر و محترمانه برای همه کمک کنید.

اکنون به Yoast SEO 20.1 ارتقا دهید

دو هفته پیش، رابط تنظیمات جدید را در Yoast SEO 20.0 با موفقیت راه اندازی کردیم. واکنش ها واقعا مثبت بوده است! راجر مونتی از ژورنال موتورهای جستجو گفت: “من تقریباً 25 سال است که سئو را تمرین می کنم و این نسخه از Yoast ساده ترین افزونه سئو برای استفاده است که من تا به امروز استفاده کرده ام.”

پس از انتشار اولین قطعه از پازل، ما هیجان زده هستیم که به زودی موارد بیشتری را به شما ارائه دهیم. اما در حال حاضر، ما Yoast SEO 20.1 را با یکپارچه سازی جدید Mastodon و بهبودهایی در تجزیه و تحلیل زبان فراگیر معرفی می کنیم.

به روز رس، مبارک!

ادوین تونن

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن

در ادامه!

 • WordCamp Cebu 2023

  رویداد

  WordCamp Cebu 2023

  11 فوریه 2023

  تیم Yoast شرکت می‌کند، سازمان‌دهی می‌کند، صحبت می‌کند، حمایت مالی می‌کند، داوطلبانه، Yoast Booth WordCamp Cebu 2023، روی آن کلیک کنید تا ببینید آیا ما آنجا خواهیم بود، چه ،ی آنجا خواهد بود و بیشتر!

  ببینید کجا می تو،د ما را در ادامه پیدا کنید »

 • وبینار خبری Yoast SEO – 28 فوریه 2023

  وبینار سئو

  وبینار خبری Yoast SEO – 28 فوریه 2023

  28 فوریه 2023

  رئیس سئوی ما، جونو آلدرسون، شما را در مورد هر اتفاقی که در دنیای سئو و وردپرس رخ می‌دهد، به‌روز نگه می‌دارد.

  همه وبینارهای Yoast SEO »


منبع: https://yoast.com/yoast-seo-february-7-2023/