Search Engine Land تولد 16 سالگی خود را جشن می گیردSearch Engine Land امروز Sweet 16 خود را جشن می گیرد.

در حالی که بیشتر تیم اصلی از سال 2006 به کار خود ادامه داده اند، ماموریت Search Engine Land تقریباً همان چیزی است که از روز اول تاکنون بوده است.

همانطور که توسط دنی سالیوان ویراستار موسس توضیح داده شد، سرزمین موتورهای جستجو به این صورت ایجاد شد:

 • مک، که می‌تو،د از آنچه در فضای جستجو اتفاق می‌افتد مطلع شوید.
 • جامعه.
 • یک دنیای کاملا جدید که حول ابزارهای مهم موتورهای جستجو می چرخد، جه، که همچنان در حال رشد و شکل گیری است، با چنین تأثیر عظیمی بر جامعه و زندگی روزمره ما.

انتظارات زیادی در سال 2023 وجود دارد.

اما ابتدا، بیایید نگاهی به سال گذشته در سرزمین موتورهای جستجو بیندازیم، از ،، که به موفقیت این سال کمک ،د تشکر کنیم و چند چیز را که می‌تو،د در سال آینده از ما انتظار داشته باشید، به اشتراک بگذاریم.

با تشکر از شما برای خواندن!

اگر هنوز در حال خواندن این مطلب هستید، متش،! بله تو!

هر روز، ماموریت ما این است که آ،ین اخبار و اطلاعات را به شما ارائه دهیم، و همچنین راهنماها و بینش های مفیدی را برای کمک به شما در پیشرفت و پیشرفت در حرفه خود، پیمایش در چشم انداز جستجوی همیشه در حال تغییر و درک آنچه در آینده می آید به شما ارائه دهیم.

امیدواریم پوشش خبری و مقالات ما در سال گذشته مفید بوده باشد.

و فقط به ،وان یک یادآوری: اگر می خواهید آ،ین اخبار جستجو، تجزیه و تحلیل و اطلاعات در صندوق ورودی خود را داشته باشید، حتماً در خبرنامه Search Engine Land مش، شوید.

با تشکر از تیم جستجوگر زمین

Search Engine Land تیم کوچکی دارد. اما همانطور که استیو جابز فقید زم، گفت: “یک تیم کوچک از بازیکنان +A می توانند دور یک تیم غول پیکر متشکل از بازیکنان B و C بچرخند.”

و من واقعاً معتقدیم که آن بازیکنان A+ را اینجا داریم.

 • بری شوارتز. بری یک افسانه است – او از ابتدا در سایت موتور جستجو می نویسد و جستجوی شگفت انگیزی را پوشش می دهد. 19 سال. او تعداد مضحکی از مقاله های خبری (حدود 40000) نوشته است که تمام آ،ین به روز رس، ها و پیشرفت ها را در فضای ما مستند می کند. اخلاق کاری او فراتر از چشمگیر است و کار ، با او در سال جاری باعث افتخار است.
 • نیکول فارلی: نیکول به تیم اضافه شده است. وقتی یکی دو سال پیش برای اولین بار با او آشنا شدیم تحت تأثیر او قرار گرفتم. نیکول از زمان پیوستن به تیم، بسیار فراتر از انتظارات من بوده و با حفظ آ،ین پیشرفت‌ها در دنیای PPC، کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد.
 • فرشته نینوفرانکو: من بسیار هیجان زده بودم که آنجل به تیم ملحق شود و برای بار دوم با او کار کنم. واقعیت جالب: فرشته اکنون اولین استخدام من در دو شرکت مختلف است. Angel یک ویرایشگر واقعا عالی است و به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که محتوای SME ما ارزش وقت و توجه شما را دارد.
 • کتی بوشمن: کار ، با کتی در رویدادهای SMX بسیار عالی بود. تمرکز او هرگز از آنچه مهم‌تر است متز،ل نمی‌شود: اطمینان از ارائه محتوای سطح بالا (و تجربه متن،) به همه ،، که در رویدادهای ما شرکت می‌کنند. من مشتاقانه منتظر هستم تا در مورد برنامه های SMX Advanced و Next در سال 2023 فکر کنم – هر دو خیلی زودتر از آنچه فکر می کنیم به اینجا می آیند!
 • سارا اسلیفکو-کامارا و کارن دی ویز: من نمی توانم از آنها به اندازه کافی برای کمک آنها در ایجاد و سازماندهی برنامه SME تشکر کنم. به علاوه، سارا و کارن در پشت صحنه با SMX کارهای بسیار خوبی انجام می دهند.
 • مارک سیرکین: مارک یک متحد بزرگ و هیئت مدیره برای شروع ایجاد برخی تغییرات بزرگ و بسیار مورد نیاز در وب سایت و استراتژی سئو ما بوده است.
 • کریس الول: من واقعاً از کریس به خاطر رهبری‌اش، به خاطر اینکه همیشه ما را برای بهتر شدن به چالش می‌کشید، و برای دقت در نحوه برخوردش با تصمیم‌ها و فرآیندهای تجاری قدرد، می‌کنم. او واقعا یک تیم و شرکت بزرگ ایجاد کرده است. (و اگر نمی دانستید، او یک چهره کلیدی در توسعه کل صنعت ما بوده است. برای ،ب اطلاعات بیشتر، این مصاحبه ویدیویی را که با بری در سال 2020 انجام داد را تماشا کنید.)

بسیاری از انسان های خارق العاده دیگر نیز وجود دارند که بخشی از تیم رسانه درب سوم هستند که من به آنها اشاره نکردم. فقط بد،د، حتی اگر به شما اشاره نکردم، از شما و تمام کارهایی که برای کمک به موفقیت شرکت ما انجام می دهید قدرد، می کنم.

رفت، اما فراموش نشد

بدون شک این یک سال تغییر برای سرزمین موتورهای جستجو بوده است. من در ژانویه به Search Engine Land پیوستم. و نیکول و آنجل در نیمه راه سال 2022 به آن پیوستند.

همچنین با برخی از اعضای تیم خداحافظی کردیم. بنابراین تم “In Memoriam” را برای:

 • هنری پودرلی، معاون سابق محتوا برای رسانه درب سوم، ناشر Search Engine Land و MarTech (اوت 2018 – ژوئن 2022)
 • جورج نگوین، سردبیر سابق (ژوئن 2020 – مارس 2022)
 • کوری پترسون، سردبیر سابق (نوامبر 2021 – ژوئن 2022)

3 نکته برجسته سال 2022

با وجود برخی چالش‌ها، می‌توانم بگویم که می‌توان سال 2022 را یک موفقیت کلی برای سرزمین موتورهای جستجو نامید.

SMX Advanced و SMX Next

هر دو نمایش بالاترین رتبه بندی مخاطبان را در تاریخ رسانه درب سوم داشتند. بیش از 8500 بازاریاب جستجو برای هر دو رویداد ثبت نام ،د.

در حالی که این اعداد عالی هستند، چیزی که واقعا برای من اهمیت داشت بازخوردی بود که از افرادی دریافت کردیم که وقت خود را در رویدادهای ما صرف ،د. برای سخنرانان، محتوا و تجربه بسیار مثبت بود.

بازگشت گوگل به SMX نیز بسیار عالی بود، با سخنر، های کلیدی هیونگ جین کیم و جینی ماروین.

بعلاوه، جوایز سرزمین موتورهای جستجو در سال 2022 برخی از کارهای واقعاً عالی در حال انجام در صنعت ما را نشان داد. من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم در چند ماه آینده چه موفقیت هایی خواهید داشت – بنابراین مطمئن شوید که سال آینده وارد شوید.

راه اندازی مجدد برنامه SME

یکی از اولویت های اصلی من راه اندازی برنامه کارشناس موضوع (SME) ما بود.

با تشکر فراوان از همه SMEهای عالی ما برای همه مطالب و بینش های عالی که در سال 2022 به اشتراک گذاشتید. ما 10 ستون برتر SEO و PPC سال را برجسته خواهیم کرد – پس از 29 تا 30 دسامبر، زم، که آنها آشکار خواهند شد. من مشتاقانه منتظر خواندن توصیه ها و بینش های عالی تر از شما در سال 2023 هستم!

صحبت از سال 2023 – من خیلی زود به دنبال مشارکت کنندگان جدید خواهم بود. جزئیات بیشتر در راه است. اما اگر می‌خواهید در زمین موتور جستجو مشارکت داشته باشید، سال 2023 ممکن است سال شما باشد.

افزایش ترافیک و مخاطب

من دروغ نخواهم گفت – نه اینکه این راز نیست – سرزمین موتورهای جستجو سهم خود را از آشفتگی های سئو برای پاک ، دارد، از جمله «تجمیع» نسبتاً فاجعه بار دسته ها که به جای چاقوی جراحی با یک مشعل دمنده کنترل می شد. بسیاری از آسیب های سئو، خوشبختانه، برطرف شده است.

علیرغم لیست طول، کارهای سئوی ما، رشد ترافیک و مخاطب در جهت درستی است:

 • جلسات – افزایش 30٪
 • بازدید از صفحه – 25% افزایش
 • کاربران – افزایش 16 درصدی
 • ترافیک جستجوی ارگ،ک – افزایش 22٪
 • ترافیک مستقیم – افزایش 34 درصدی

آینده زمین موتور جستجو چیست؟

ما از قبل به سال 2023 نگاه می کنیم. می تو،د از ما انتظار داشته باشید که به ارائه پوشش خبری فوری و اطلاعات بینش در مورد جستجوی همه چیز ادامه دهیم.

بعلاوه، ما چند ویژگی معمولی جدید را معرفی خواهیم کرد که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد.

همچنین در لیست کارهای ما: برخی به روز رس، های طول، مدت جداول تن، محبوب SEO و PPC ما و راهنماهای همراه.

و تاریخ ها را برای رویدادهای SMX ما ذخیره کنید:

 • SMX Advanced: 13-14 ژوئن.
 • SMX بعدی: 15-16 نوامبر.

و چیزهای بیشتری در راه است.

از طرف همه در سایت موتور جستجو و رسانه درب سوم، برای شما آرزوی استراحت عالی در سال 2022 و سال 2023 موفق و سلامت دارم.


زمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

دنی گودوین

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنر، کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پاد،ت‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/search-engine-land-16-390247