Thijs de Valk از سمت مدیر عامل Yoast • Yoast کناره گیری می کنداز امروز، Thijs de Valk دیگر مدیر عامل Yoast نیست. او تصمیم گرفت کناره گیری کند و رویاهای دیگری را دنبال کند. Newfold Di،al و Yoast دلتنگ او خواهند شد و می خواهند از او به خاطر وقتش در Yoast و همه کارهای فوق العاده ای که انجام داده است تشکر کنند.

حرفه Thijs در Yoast

Thijs یکی از اولین Yoaster ها بود. او در سال 2012 به ،وان یکی از اولین کارمندان به این شرکت پیوست. او به ،وان یک مهندس پشتیب، شروع به کار کرد، مشاوره سئو انجام داد، به ،وان یک بازاریاب فعال بود و بعداً به ،وان مدیر ارشد بازرگ، ما خدمت کرد.

در یک سال و نیم گذشته، Thijs مدیرعامل Yoast بود. او در سال اول پس از اکتساب، شرکت را با موفقیت رهبری کرد، که در آن یوست باید با ساختار نیوفولد سازگار می شد. علاوه بر آن، او راه اندازی Yoast SEO برای برنامه S،pify را آغاز کرد و یک CMS کاملاً جدید را برای شرکت وردپرس ما به ارمغان آورد. و همین چند هفته پیش، او صحنه وردکمپ آسیا را تکان داد.

در جستجوی یک رهبر تجاری جدید

با ،وج Thijs، Yoast به دنبال یک رهبر تجاری جدید خواهد بود. ما امیدواریم که با یک رهبر تجاری جدید و فوق العاده به نیروها بپیوندیم که می تواند به ما در بهبود محصول و تأثیر ما در وردپرس و سئو کمک کند.

در حالی که به دنبال یک رهبر تجاری جدید است، Yoast توسط تیم اجرایی فعلی متشکل از Chaya Oosterbroek (COO)، Marieke van de Rakt (CGO) و Derek Herman (CTO) و همچنین تیم رهبری ما متشکل از Sam Alderson هدایت خواهد شد. Floortje Scheurwater، Jono Alderson و Taco Verdonsc،t. علاوه بر این، جیسون کراس، که SVP Product: Commerce، Presence و WordPress در Newfold Di،al است، به ما کمک خواهد کرد. و Joost de Valk هنوز در هیئت مدیره است و راهنمایی و تخصص ارائه می دهد.

در حالی که ما از دیدن ، Thijs غمگین هستیم، اما در مورد مرحله بعدی نیز پر از امید و اشتیاق هستیم. جو فعلی سئو یکی از تغییرات و هیجانات است. چیزهای زیادی وجود دارد که باید منتظر آنها بود و به آنها علاقه داشت. تیم Yoast و Newfold مانند همیشه متعهد به بهبود وردپرس هستند و همچنان مشتاق ماموریت ما “SEO برای همه” هستند. بنابراین، به بعد آن است!

ماریکه ون د راکت

ماریکه رئیس استراتژی Yoast و بنیانگذار آکادمی Yoast SEO است. او دوست دارد ایده ها و محصولات جدیدی ارائه دهد تا SEO را برای همه قابل دسترس کند و از رشد سالم Yoast اطمینان حاصل کند!

آواتار ماریکه ون د راکت


منبع: https://yoast.com/thijs-de-valk-is-stepping-down/