Yoast SEO نسخه 20 با رابط کاربری جدید برای تنظیماتYoast SEO نسخه 20.0 افزونه SEO وردپرس محبوب خود را امروز عرضه می کند. تغییر بزرگ یک رابط کاربری جدید برای بخش تنظیمات Yoast SEO است. این نسخه امروز برای ،، که از Yoast SEO برای سایت وردپرس خود استفاده می کنند در دسترس است.

چه چیزی جدید است. در اینجا لیستی از تغییرات در رابط تنظیمات SEO Yoast آمده است:

  • این شرکت گفت، یک رابط شیک و مدرن که استفاده از آن آسان تر، شهودی تر و سرگرم کننده است.
  • اطلاعات مفید و راهنمایی در مورد بهترین شیوه ها – برای هر ویژگی، جابجایی و تنظیم. توصیه های عملی SEO را برای افزایش ترافیک خود دریافت کنید.
  • یک ویژگی جستجوی ساده که به شما کمک می کند مهمترین تنظیمات SEO خود را پیدا کنید. دیگر نیازی به کلیک روی چندین برگه برای یافتن آنچه نیاز دارید نیست.
  • کنترل های گرانول سئو برای هر قالب و نوع صفحه. نحوه ظاهر سایت خود را در نتایج جستجو و رسانه های اجتماعی کنترل کنید.
  • نحوه ادغام Yoast SEO با سایر افزونه ها و نرم افزارها را کنترل می کند و فرصت های یکپارچه سازی جدید را کشف می کند.
  • تنظیمات پیشرفته برای مدیریت ،یدن و نمایه سازی؛ از متا تگ ها گرفته تا داده های ساخت یافته و فراتر از آن.

اطلاعات بیشتر از بنیانگذار Yoast. ما احساس کردیم که طراحی پیش فرض مدیریت وردپرس دیگر من، ما نیست. تیم محصول ما در تلاش بود تا تجربه ما را به سطح بعدی برساند. Joost de Valk، بنیانگذار Yoast، گفت: رابط وردپرس ما را از این نظر کمی عقب نگه می داشت، زیرا رابط کاربری خارج از گوتنبرگ برای سال ها واقعاً پیشرفت نکرده است.

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات از صفحه ویژگی ها در رابط تنظیمات جدید آمده است:

در اینجا صفحه نوع محتوای پست ها در رابط تنظیمات جدید آمده است:

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر از Yoast استفاده می کنید، ممکن است با به روز رس، Yoast SEO متوجه این تغییرات شوید. Yoast گفت، اگرچه، حداقل هنوز کاربران نباید متوجه تغییرات در رابط Post شوند. این تغییرات بعداً منتشر خواهند شد.


زمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/yoast-seo-version-20-with-a-new-interface-for-settings-391964