Yoast SEO 20.10 بخش پشتیبانی/پرسش متداول جدید را به ارمغان می آورد • Yoastما هیجان‌زده‌ایم که Yoast SEO 20.10 را ارائه می‌کنیم، نسخه‌ای که به تنظیم دقیق وب‌سایت شما و ارائه تجربه‌ای حتی روان‌تر برای همه کاربران فوق‌العاده اختصاص داده شده است. این به روز رس، بر رفع اشکالات و پیاده سازی پیشرفت های جزئی تمرکز دارد تا مطمئن شود سفر سئوی شما بی عیب و نقص است. ما یک بخش پشتیب، اضافه کرده‌ایم که به شما امکان دسترسی سریع به محتوای مفید را می‌دهد، در حالی که مش،ین Premium می‌توانند با تیم پشتیب، اختصاصی ما تماس بگیرند.

بخش پشتیب، کاملاً جدید

در Yoast، ما برای کاربران خود ارزش عمیقی قائل هستیم و اهمیت پشتیب، قابل اعتماد و پاسخگو را درک می کنیم. با Yoast SEO 20.10، دسترسی به کمک مورد نیاز را برای شما آسانتر کرده ایم و به شما این امکان را می دهیم که وب سایت خود را بهینه کنید و با اطمینان به نتایج برجسته برسید.

آ،ین نسخه Yoast SEO صفحه پشتیب، جدیدی را ارائه می دهد. در اینجا، گزینه‌هایی برای دریافت سریع پاسخ همه سؤالات خود را پیدا خواهید کرد. چه یک مبتدی یا یک حرفه ای با تجربه باشید، منابع زیادی را در سایت ما پیدا خواهید کرد تا شما را از طریق پیچیدگی های بهینه سازی سئو راهنمایی کند.

اگر در Yoast SEO Premium مش، شوید، گزینه ای برای تماس فوری با تیم پشتیب، ما پیدا خواهید کرد. با ثبت نام در Yoast SEO Premium، پشتیب، نامحدود 24/7 پریمیوم را باز کنید و سئوی خود را به ارتفاعات جدیدی ببرید!

Yoast SEO 20.10 بخش پشتیب، جدیدی را معرفی می کند

رفع و بهبود

در Yoast SEO 20.10، ما باگ های متعددی را که ممکن است باعث ایجاد چند ،که در طول مسیر شده باشند، برطرف کرده ایم. ایجاد پایه های پایدار برای موفقیت شما بسیار مهم است و ما متعهد هستیم که تجربه ای درجه یک و بدون اشکال را برای شما فراهم کنیم. البته، ما چند پیشرفت جالب نیز به محصول خود اضافه کرده ایم.

به ،وان مثال، ما فهرست ،اصر HTML را که از تجزیه و تحلیل محتوا حذف شده‌اند، گسترش داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که این ،اصر بر امتیازات تأثیر نمی‌گذارند. علاوه بر این، ما پردازش HTML قوی تری را برای آن معرفی کرده ایم لینک های رقابتی، عبارت کلیدی در مقدمه، عبارت کلیدی تصویر، و تصاویر ارزیابی ها در نهایت، می تو،د یک گزینه جدید در تنظیمات بهینه سازی ،یدن پیدا کنید. این مورد جدید به شما امکان می دهد ،یدن AdsBot را در صورت فعال شدن مسدود کنید.

اکنون می‌تو،د Google AdsBot را از ،یدن مسدود کنید – اگر از Google Ads استفاده نمی‌کنید، ی،ی

اکنون به Yoast SEO 20.10 به روز رس، کنید

امروز به Yoast SEO 20.10 ارتقا دهید و ثبات به روز شده و پیشرفت های دقیق را تجربه کنید. ما از بازخورد شما قدرد، می کنیم و مطمئن هستیم که این نسخه آرامش خاطر و افزایش قابلیت های بهینه سازی را برای شما به ارمغان می آورد. بیایید اه، سئوی شما را با هم به ارتفاعات جدیدی برس،م و همچنان به اصلاح و کامل ، Yoast SEO ادامه می دهیم.

ادوین تونن

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن


منبع: https://yoast.com/yoast-seo-june-27-2023/